На Волині депутат продав 15 українок в польські борделі

Депутат з другом вербували дівчат віком від 20-и до 30-и років на "заробітки", ще й брали з них за це від 100 до 300 доларів.

Працівники відділу боротьби зі злочинами, пов'язаними з торгівлею людьми, затримали двох осіб, які торгували жінками. Керівником злочинного угруповання виявився 42-річний Юрій Г. – депутат однієї із сільських рад області. Його спільник – житель Іваничівського району Ігор К. Продали вони аж 15 жінок.

За словами начальника полковника міліції Петра Шпиги, затримані особи підшуковували дівчат віком від 20-и до 30-и років, вербували їх та переправляли на "заробітки". А ті потрапляли до борделів Польщі для надання платних сексуальних послуг.

При затриманні групи за місцем проживання проведено обшук, під час якого вилучено ряд документів, що підтверджують факти причетності даних осіб до вивозу жінок за кордон з метою продажу в борделі для використання в секс-індустрії.

Крім цього, за працевлаштування чоловіки брали з дівчат гроші у сумі від 100 до 300 доларів.

Відомі імена та прізвища п'ятнадцяти дівчат, що постраждали від задумів зловмисників.

Порушено кримінальну справу за статтею 149 ч. 3 Кримінального кодексу України (торгівля людьми або інша незаконна угода щодо передачі людини), що передбачає позбавлення волі строком до п'ятнадцяти років.

Зі слів правоохоронців також стало відомо, що організатор угруповання є батьком шести дітей, троє з яких – дівчатка. Крім цього, є учасником однієї з релігійних громад області.

На даний час працівники органів внутрішніх справ проводять заходи щодо встановлення інших учасників злочинного угруповання та осіб, потерпілих від їхньої діяльності.

Читайте також:

У Дніпропетровську посадять на 5 років жінку, 13-річна дочка якої стала повією

У Криму росіянин продавав дівчину в рабство за 4 автопокришки

На Тернопільщині викладачі вузів продавали студентів у рабство

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: