Останні

Більше новин

Популярні

Більше новин

Коментують

Більше новин
На Волині гірники другу добу не піднімаються з шахти через борги із зарплати

Також страйкують і шахтарі з Лисичанська.

Гірники з шахти номер 10 у Нововолинську Волинської області вже другу добу відмовляються підніматися на поверхню через борги із зарплати.

Про це повідомила місцева журналістка Іванна Білішук у Facebook.

"Другу добу шахтарі Нововолинської 10-ки не підіймаються на поверхню. Три місяці без зарплати. Умови вражають: на землі дошки, пінопласт і більше нічого. Так і сидять. Тихо, чути, як вода капає. Найнеобхідніші продукти передають. Кава у відрі, не дуже оптимістичний натюрморт", - написала вона.

Другу добу шахтарі Нововолинської 10-тки не підіймаються на поверхню. Три місяці без зарплати. Умови вражають: на землі...

Опубліковано Іванною Білішук Вівторок, 3 липня 2018 р.

Так само страйкують і гірники шахти імені Капустіна у Лисичанську, які вимагають погашення заборгованості із заробітної плати. Частина працівників ПАТ "Лисичанськвугілля" відмовляється спускатися до шахти, поки не буде задоволено їхні вимоги.

Сьогодні другий день, коли частина гірників шахти імені Г.Г. Капустіна ПАТ "Лисичанськвугілля" відмовляється спускатися у вибій. Вимоги ті самі - погашення заборгованості із заробітної плати.

Опубліковано Mykhailo Volynets Вівторок, 3 липня 2018 р.

Нагадаємо, нещодавно шахтарі і ветерани війни в Афганістані штурмували будівлю Верховної Ради через низький рівень соціальних виплат та ліквідацію пільг. 

Залиште свій коментар

Вибір редакції