Останні

Більше новин

Популярні

Більше новин

Коментують

Більше новин
На Волині гірники відмовляються підніматися на поверхню через кількамісячну заборгованість у виплаті зарплат

Шахтарі налаштовані рішуче і причиною страйку називають вкрай складну ситуацію на підприємстві.

У понеділок, 27 листопада, гірники нововолинської копальні «Бужанська» розпочали акцію протесту.

21 шахтар з 3-ї та 4-ї зміни не виїхали з шахти, гірники залишились під землею, пише Волинська правда.

Зазначається, що акція протесту розпочалась через невиплату зарплати.

 «Гірникам «Бужанської» у повному обсязі не виплачено зарплату ще за серпень, усього лише 10 відсотків – за вересень, і жодної копійки за жовтень. А працівникам непромислової групи, у яких зовсім мізерні посадові оклади, заборгували ще липень», - розповів голова Конфедерації вільних профспілок України Михайло Волинець.

Він також додав, що гірники другої зміни востаннє харчувалися ще учора в обід, ситуація ускладнюється тим, що і міністр енергетики і вугільної промисловості та генеральний директор ДП «Волиньвугілля» нині перебувають у відпустках.

Профспілкова організація відокремленого підрозділу “Шахта “Бужанська” інформує, що шахтарі налаштовані рішуче і причиною страйку називають вкрай складну ситуацію на підприємстві.

ВідеоУ Кропивницькому працівники найбільшої копальні України оголосили протест

Зокрема, серед вимог, які висувають гірники, є: негайна перевірка фінансово-економічної діяльності ДП “Волиньвугілля” і шахти “Бужанська”; звільнення гендиректора ДП “Волиньвугілля” Олександра Зоріна; виплата заборгованості зарплат працівникам підприємства; розслідування злочинів щодо перешкоджання діяльності профспілки; припинення розкрадання вугілля та забезпечення належних умов праці на підприємстві.

Нагадаємо, раніше у містечку Родинське Донецької області шахтарі відмовляються підніматися на поверхню через невиплату зарплати.

Залиште свій коментар

Вибір редакції