Останні

Більше новин

Популярні

Більше новин

Коментують

Більше новин

Жінку з температурою до центру СНІДу направив сімейний лікар.

Біля Волинського обласного центру з профілактики та боротьби зі СНІДом збираються десятки людей, аби зробити тести на коронавірус і виявити наявність антитіл в організмі. Сюди люди з підозрою на СOVID-19 дістаються громадськими транспортом, повідомляє "Суспільне". 

Лучанка Світлана Костянтинівна протягом кількох днів має температуру. Щоб зробити аналіз, їхала сюди, бо направив сімейний лікар.  "Я телефонувала на гарячу лінію, на невідкладну допомогу – ніхто до мене не приїхав. Прийшла до сімейного лікаря – сказали: якщо я хочу знати для себе, можу поїхати і здати в центр СНІДу на Волі. Лише я в цьому виявилась зацікавленою. Але я їду транспортом. Я не гарантую, що не хвора. Приїхала сюди – і тут така черга. І це я стою на такому протязі уже 2 години", – каже Світлана.

За словами головної лікарки закладу Олени Макаренко, щодня у центрі СНІДу роблять до 100 аналізів. Серед людей, які звертаються – ті, хто хоче перевірити себе на наявність хвороби, люди, яких направили лікарі, а також охочі виїхати за кордон та військовослужбовці.

"Ми намагаємося дотримуватися усіх протиепідемічних правил, дистанції між людьми, що спонукало виникнення черги на вулиці. І в прольоті сходів стоять, це не бажано. Максимум 3-4 людини по черзі, щоб заходили", – розповіла Олена Макаренко.

Нагадаємо, раніше на Волині у лікарні від ускладнень, спричинених COVID-19, померла 39-річна породілля. Сиротами залишилися пятеро дітей. 

Залиште свій коментар

Вибір редакції