На Волині померло немовля. Батьки звинувачують лікарів, які не повідомили про вроджену ваду кишківника

Дата публікації
Перегляди
63к
Поділитись:
WhatsApp
Viber
На Волині померло немовля. Батьки звинувачують лікарів, які не повідомили про вроджену ваду кишківника

Дитина прожила менше місяця.

На Волині померло місячне дитя. У дитини була вроджена вада кишківника, але про неї лікарі під час виписки не повідомили. Батьки звинувачують у трагеді медиків. Ті батьків, які дали дитині коров’яче молоко, йдеться у сюжеті ТСН.19:30.

Маленький Даниїл прожив менше місяця і помер наступного дня після свого хрещення. У довідці про смерть написано, що в дитини була вроджена вада кишківника. 

Про те, що хлопчик має таку ваду, родина дізналась лише після його смерті. У 28-річної Надії це була шоста вагітність. У пологовому розповідають, під час народження жодних ускладнень не було. Малюк був здоровий. "Жодних проблем на момент виписки і на момент перебування в пологовому у дитини не було", - каже  головна лікарка пологового будинку Ковельського МТМО Світлана Гаврилюк. 

У перші тижні в малюка часто болів животик. Утім, у немовлят таке часто буває, заспокоювали лікарі. Батьки звернулися до медиків через кілька тижнів, коли хлопчику стало зле. "Воно було у важкому стані. Дитя було синє, мляве абсолютно", - каже лікарка швидкої допомоги Тамара Білецька.

Місячне маля померло від вродженої вади кишківника, про яку батьків не повідомили

Місячне маля померло від вродженої вади кишківника, про яку батьків не повідомили

У районній лікарні майже вісім годин боролися за життя дитини. На допомогу викликали і спеціалістів з Луцька, але малюка врятувати не вдалося. 

Бабуся розповіла, що напередодні у мами було мало молока, і малого вирішили трошки підгодувати коров’ячим. Медики кажуть, якщо в дитини була вада кишківника, то навіть невелика кількість такого молока могла заподіяти шкоди. "Можливо, коров’яче молоко було як пусковим механізмом до загострення патології", - пояснив лікар-анестезіолог Андрій Ковальчук.

У смерті немовляти нині батьки винуватять медиків. Вони кажуть, якби в пологовому будинку вчасно розпізнали вроджену хворобу і попередили про особливості харчування, то трагедії б не сталося. "Вони виписували. Сказали, що дитина здорова", - каже батько померлого хлопчика. 

У поліцію батьки поки не зверталися. Чи вимагатимуть розслідування - ще не визначилися. 

Кореспондентка ТСН Тетяна Хомич.

Повʼязані теми:

Дата публікації
Перегляди
63к
Поділитись:
WhatsApp
Viber
Наступна публікація