Перейти до змісту
На Волині померло немовля. Батьки звинувачують лікарів, які не повідомили про вроджену ваду кишківника

На Волині померло немовля. Батьки звинувачують лікарів, які не повідомили про вроджену ваду кишківника

Дитина прожила менше місяця.

На Волині померло місячне дитя. У дитини була вроджена вада кишківника, але про неї лікарі під час виписки не повідомили. Батьки звинувачують у трагеді медиків. Ті батьків, які дали дитині коров’яче молоко, йдеться у сюжеті ТСН.19:30.

Маленький Даниїл прожив менше місяця і помер наступного дня після свого хрещення. У довідці про смерть написано, що в дитини була вроджена вада кишківника. 

Про те, що хлопчик має таку ваду, родина дізналась лише після його смерті. У 28-річної Надії це була шоста вагітність. У пологовому розповідають, під час народження жодних ускладнень не було. Малюк був здоровий. "Жодних проблем на момент виписки і на момент перебування в пологовому у дитини не було", - каже  головна лікарка пологового будинку Ковельського МТМО Світлана Гаврилюк. 

У перші тижні в малюка часто болів животик. Утім, у немовлят таке часто буває, заспокоювали лікарі. Батьки звернулися до медиків через кілька тижнів, коли хлопчику стало зле. "Воно було у важкому стані. Дитя було синє, мляве абсолютно", - каже лікарка швидкої допомоги Тамара Білецька.

Відео Місячне маля померло від вродженої вади кишківника, про яку батьків не повідомили

Хлопчика у вкрай важкому стані доправили до лікарні, однак врятувати не змогли. За словами лікарів, у дитини була вроджена вада кишківника. Але про неї, кажуть батьки немовляти, їх  ніхто не повідомив. До того ж напередодні смерті маляті дали спробувати коров’яче молоко.  

Місячне маля померло від вродженої вади кишківника, про яку батьків не повідомили

У районній лікарні майже вісім годин боролися за життя дитини. На допомогу викликали і спеціалістів з Луцька, але малюка врятувати не вдалося. 

Бабуся розповіла, що напередодні у мами було мало молока, і малого вирішили трошки підгодувати коров’ячим. Медики кажуть, якщо в дитини була вада кишківника, то навіть невелика кількість такого молока могла заподіяти шкоди. "Можливо, коров’яче молоко було як пусковим механізмом до загострення патології", - пояснив лікар-анестезіолог Андрій Ковальчук.

У смерті немовляти нині батьки винуватять медиків. Вони кажуть, якби в пологовому будинку вчасно розпізнали вроджену хворобу і попередили про особливості харчування, то трагедії б не сталося. "Вони виписували. Сказали, що дитина здорова", - каже батько померлого хлопчика. 

У поліцію батьки поки не зверталися. Чи вимагатимуть розслідування - ще не визначилися. 

Кореспондентка ТСН Тетяна Хомич.

Залиште свій коментар

Останні

Більше новин

Популярні

Більше новин

Коментують

Більше новин