На Волині силовики вилучили "чорну касу" митників та тонни спирту для фальсифікату

Кошти митники збирали з громадян в якості "подяки".

Оперативниками управління захисту економіки у Волинській області Національної поліції були викриті корупційні схеми, організовані працівниками митниці.

Про це повідомляє сайт Нацполіції.

Систематично відбувалося одержання коштів за переміщення транспорту та товарів через митний кордон країни. Поліцейські затримали зловмисників під час одержання хабаря.

Також оперативники виявили "чорну касу", тобто коштів, які митники збирали з громадян в якості "подяки".

На підставі ухвали суду оперативники Управління захисту економіки у Волинській області Нацполіції та слідчі прокуратури в Волинській області за підтримки спецпідрозділу КОРД провели санкціоновані обшуки у приміщеннях однієї з комерційних структур, а також за місцем мешкання її керівника. Чоловік відповідав за збереження "каси". Правоохоронці вилучили 90 тисяч доларів США, 290 тисяч гривень, а також документи, які засвідчують їх незаконне походження. Гроші були одержані за контрабандне переміщення транспорту і товарів.

Також виявлено підпільний цех по виробництву фальсифікованої алкогольної продукції та вилучено понад 11 тонн спирту. Також на території товариства виявлено значну кількість необлікованої деревини.

Процесуальні дії тривають.

Нагадаємо, одного із заступників гендиректора ДП "Міжнародний аеропорт Львів" імені Данила Галицького" затримали за хабарництво. Його затримали поруч із аеропортом в одній із кавʼярень під час одержання усієї суми хабара. 

Залиште свій коментар