На Волині сплюндрували передостанній пам’ятник Леніну

Напередодні 7 листопада невідомі написали на монументі "Кат України". правоохоронці поки не з’ясували, хто скоїв акт вандалізму.

У селищі міського типу Маневичі Волинської області невідомі облили пам’ятник Леніну червоною фарбою і зробили напис "Кат України".

Як повідомив начальник відділу з питань внутрішньої політики, зв’язків з громадськими організаціями та засобами масової інформації Маневицької райдержадміністрації Леонід Новак, інцидент стався напередодні 7 листопада.

За його словами, перед проведенням місцевими комуністами мітингу з нагоди 92-ї річниці Жовтневої революції пам’ятник було повністю відчищено. Також Новак повідомив, що правоохоронці ще не з’ясували, хто скоїв акт вандалізму.

Як сказав Новак, цей пам’ятник Леніну - один з двох, що залишилися на Волині. Він встановлений перед будівлею райради Маневичів. Депутати райради поки не вважають за доцільне кудись його переносити чи демонтувати, хоча були звернення місцевих жителів до селищного голови про перенесення пам’ятника, зазначив Новак.

Нагадаємо, 7 листопада в Конотопі на Сумщині невідомі зловмисники облили пам'ятник Леніну жовтою фарбою. Того ж дня в Конотопі з офісу міськкому КПУ були зірвані табличка і червоний прапор.

Місцеві правоохоронці повідомили, що дії зловмисників кваліфікуються в даному випадку як дрібне хуліганство, тому кримінальна справа порушуватися не буде.

Читайте також:

Конотопського Леніна пофарбували в жовтий колір

До 7 листопада в Криму поставили пам’ятник Леніну

Пам'ятник Леніну в Калінінграді залили помаранчевою фарбою

Російські комуністи подають позов через те, що пам'ятник Леніну "цинічно нахиляли"

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: