На Волині учні другий тиждень не ходять до школи. Батьки бояться, щоб діти навчалися в аварійній будівлі

На Волині учні другий тиждень не ходять до школи. Батьки бояться, щоб діти навчалися в аварійній будівлі

Від першого вересня школярі повинні були перейти у нову будівлю.

У селі Осівці на Волині уже другий тиждень учні не ходять до школи. Замість понад двох сотень дітей, на заняттях по одній дитині. Батьки інших не хочуть, аби діти навчалися у старій аварійній школі. Від першого вересня учні мали перейти у нове приміщення, але досі цього не сталося, йдеться у сюжеті ТСН.19:30.

З 23 учнів дев'ятого класу на уроці фізики присутній лише один. Хлопець і він, і вчитель одягнені у куртки. У сусідньому кабінеті – англійська, але на уроці також один учень.

Решта педагогів перебувають в учительській. Оскільки викладати нікому, то виводять "енки" у журналах. Усього в школі -  235 вихованців. Аби розмістити усіх,  діти вчаться у дві зміни. Уроки чергують з обідами.

Осівецька школа розмістилася в кількох хатинках, деяким з яких майже сто років. Вчитися тут небезпечно, обурюються батьки. Вони бойкотують школу, бо їм обіцяли, що у вересні діти підуть до нової будівлі. Її споруджують уже три роки і вона вже майже готова навідміну від документів.

У стару школу, де вбиральні на вулиці і немає харчоблоку, дітей вирішили не пускати Коником возять їжу з сусіднього села: привозять в десять ранку, діти обідають лиш в обід.

Відео Батьки не пускають дітей на навчання через аварійне приміщення школи

У селі Осівці уже другий тиждень учні не ходять до школи. Замість понад двох сотень дітей, на уроках - по одній дитині. Батьки інших не хочуть, аби діти навчалися у старій аварійній школі. З першого вересня учні мали перейти у нове приміщення, але цього не сталося. Чому - у сюжеті.  

Батьки не пускають дітей на навчання через аварійне приміщення школи

Порожніми коридорами нової будівлі школи ТСН проводять екскурсію. Тут малюнки на стінах, кілька санвулів, просторі кабінети і великий спортзал. Однак пустити сюди учнів можуть лише, коли розрахуються з підрядником, який закінчив усі роботи.

"Коштів немає, які мали бути виділені для того, що завершити будівництво даного об'єкта. За інформацією, яка у мене є, - це 22 мільйони", - каже начальник відділу освіти солоді та спорту Камінь-Каширської райдержадміністрації Віктор Пась.

За ці гроші мають не лише розрахуватися з будівельниками, а й докупити меблі та устаткування. Коли це відбудеться конкретно, чиновники не говорять. "Це відбудеться до нового року, адже далі відтягувати практично не можливо", - каже голова Камінь-Каширської районної ради Віктор Сус.

Кореспондентка ТСН Тетяна Хомич.

Залиште свій коментар

Останні

Більше новин

Популярні

Більше новин

Коментують

Більше новин

Новини партнерів