Останні

Більше новин

Популярні

Більше новин

Коментують

Більше новин
На Волині зник в’язень, який вільно гуляв вулицями замість відбувати покарання в тюрмі

Чоловіка спробували запроторити за ґрати повторно, але він немов розчинився в повітрі.

На Волині спокійнісінько розгулював на свободі засуджений чоловік, якого покарали двома роками тюрми за недбале зберігання зброї – з його рушниці неповнолітній син застрелив сусідського хлопчика. Батьки загиблої дитини були шоковані поясненням правоохоронців про те, що у колонії для злочинця не вистачило місця, йдеться в сюжеті ТСН.19:30.

Жінка не стримує сліз і ледве знаходить сили, аби зазирнути за той паркан, де загинув її 16-річний син. "Прибіг до мене малий, каже: тітко Наташа, я випадково вистрілив Вані в голову. Калюжа крові, рана на щоці", - каже Наталія Сачук. Того фатального дня підлітки взяли в літній кухні рушницю, вона якимось чином вистрілила і поцілила хлопцю у голову. Юнак загинув миттєво, а родини, які раніше дружили і навіть кумували – в один день стали ворогами.

Відео Засудженого за зберігання зброї не посадили до колонії, бо там немає місця

На Волині засуджений спокійнісінько розгулював на свободі. Чоловіка звинуватили у недбалому зберігання зброї - з його рушниці неповнолітній син застрелив сусідського хлопчика - і посадили на 2 два роки. Але батьки загиблого побачили чоловіка на волі. Пояснення поліцейських їх шокувало - у колонії для злочинця не вистачило місця.

Засудженого за зберігання зброї не посадили до колонії, бо там немає місця

У поліції порушили дві справи: проти неповнолітнього сусіда, якому інкримінували вбивство з необережності, та його батька – за недбале зберігання зброї. "Він казав, що тримав її вдома в дивані. Вдома троє дітей, жінка, всі бачили, всі знали", - стверджує Наталія Сачук. Щодо неповнолітнього слідство досі триває, тоді як його батька ще влітку засудили на два роки. Та приблизно через два місяці  родичі загиблого зустріли його на вулиці, а в поліції пояснили, що засудженого відпустили, бо наразі в тюрмі немає вільних місць.

Про те, що в колонії немає місць, тамтешні поліцейські казали і самому засудженому. Так стверджує його дружина. "Він до них подзвонив, щоб його забрали. Вже зібрав речі, все – вони сказали, що немає місця", - каже Оксана Боровець. Про ситуацію дізналися у прокуратурі та підтвердили, що засуджений не сидить. "У ході перевірки прокуратурою області було з’ясовано, що поліція невчасно звернулася до виконання вироку", - каже прес-секретар прокурора Волинської області Наталя Мурахевич.

Тепер дії своїх районних колег перевірять в обласній поліції. "У разі підтвердження провини поліцейських їх буде притягнено до дисциплінарної відповідальності", - обіцяє речник поліції у Волинській області Олег Плазовський. Одразу після розголосу засудженого знову забрали в СІЗО, а п’ять днів тому етапували. "Під варту його мали брати Рожищанській райвідділ поліції, всі інші дані в мене відсутні. У мене є тільки дані, що він був доставлений та відправлений для подальшого відбування покарання", - повідомив начальник Луцького СІЗО Сергій Киреєв. В’язень має відбувати покарання у Маневицькій колонії, але, за інформацією ТСН, за п’ять днів так туди і не прибув. Де він – не знають ні в поліції, ні родичі. 

Кореспондент ТСН Тетяна Хомич

Залиште свій коментар

Вибір редакції