Останні

Більше новин

Популярні

Більше новин

Коментують

Більше новин
На всеукраїнському з'їзді обрали суддю Конституційного суду

Галина Юровська стала безумовним переможцем.

Позачерговий всеукраїнський з'їзд суддів обрав суддю Конституційного суду України. Безумовним переможцем стала Галина Юровська.

Про це повідомив речник Генеральної прокуратури України Андрій Лисенко.

За його словами, під час таємного голосування за Юровську віддали свої голоси 145 делегатів із 274.

До другого туру вийшли Оксана Грищук, Олександр Коровайко, Олександр Прокопенко та Петро Філюк. За них знову голосуватимуть 30 жовтня.

У Раді суддів України зазначили, що до бюлетеню було внесено 15 кандидатур. Відповідно до Закону України "Про судоустрій і статус суддів", призначеним на посаду судді Конституційного суду України буде той кандидат, за якого віддадуть свої голоси більше половини від обраних делегатів.

Нагадаємо, під час засідання 16 жовтня Верховна Рада призначила своєю постійною представницею у Конституційному суді народну депутатку від "Слуги народу" Ольгу Совгирю. До Ради Совгиря пройшла під №122 виборчого списку "Слуги народу". На момент обрання до парламенту вона працювала викладачкою кафедри конституційного права юридичного факультету Київського національного університету імені Тараса Шевченка. 

Відео Ексголову Конституційного суду Шевчука охоронці не пустили на роботу

Станіслав Шевчук намагався пройти на своє робоче місце, проте охорона УДО пояснила - прохід на режимний об’єкт можливий лише за службовим посвідченням та перепусткою. Голова секретаріату повідомив - Конституційний суд поки не вирішив, що робити із поверненням колишнього голови. В засіданні, де розглядають цю справу, оголосили перерву і продовжать його найближчим часом.  

Ексголову Конституційного суду Шевчука охоронці не пустили на роботу

 

Залиште свій коментар

Вибір редакції