На всіх станціях київського метро встановили відеокамери

У метрополітені кажуть, що тепер буде легше слідкувати, як працівники підземки обслуговують пасажирів.

З 5 лютого у київському метро запроваджено систему відеомоніторингу роботи контрольних пунктів пропуску пасажирів і кас.

Як повідомляє КП "Київський метрополітен", нововведення спрямоване на поліпшення контролю за роботою працівників підземки, пов'язаних із обслуговуванням пасажирів.

Відеоспостереження встановлене на всіх 46 станціях столичного метро.

Відтепер відеоспостереженням охоплено всі діючі 46 станцій метрополітену, на яких встановлено 132 ІР-відеокамери, об’єднані в єдину систему і виведені до центру моніторингу, що розташований у диспетчерському центрі керування метрополітеном. Система побудована на основі телекомунікаційної мережі Ethernet метрополітену, що значною мірою знизило її вартість. Загалом, витрати на впровадження системи склали майже 2 млн. гривен.

В цілому, впровадження системи моніторингу роботи пунктів контролю проходу пасажирів та кас поліпшить культуру обслуговування пасажирів і надасть можливість об’єктивніше оцінювати роботу працівників метрополітену. До того ж, система архівації подій надасть можливість протягом 14 діб детально аналізувати спірні ситуації, які виникають на станціях стосовно проходу пасажирів та їх обслуговування.

В подальшому передбачається інтеграція системи відеомоніторингу до єдиної комплексної системи відеонагляду всіх об’єктів метрополітену у складі ситуаційного центру.

Читайте також:

Антимонопольний комітет взявся за ціни на проїзні

У "чорного археолога" в київському метро здали нерви
У столичному транспорті підвищать вартість проїзних

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: