Нові коронавірусні міфи: Ляшко зізнався, що рукавички не потрібні, а для масок є винятки

Останні

Більше новин

Популярні

Більше новин

Коментують

Більше новин

За словами Ляшка, рукавички теж не потрібні.

Медичні маски на вулиці вже можна не носити. Одягати засоби індивідуального захисту потрібно, заходячи усередину приміщень, де є масове скупчення людей.

Про це заявив головний санітарний лікар в ефірі "Право на владу" 18 червня.

"Коли ми запроваджували карантин, ми говорили, що маски повинні носити всі, хто заходить у громадські приміщення. Який шквал критики від великої кількості експертів було вилито на МОЗ. За два місяці ВООЗ підтверджує цей факт і каже, що в умовах пандемії маску повинні одягати всі, оскільки можуть вважатися потенційно інфікованими. Ми не говоримо про носіння масок на вулиці. Так, на вулиці ми сьогодні можемо ходити без маски. Заходячи до громадської будівлі, ми повинні одягати маску на обличчя, яка прикриває органи дихання", - висловився Віктор Ляшко.

Також заступник міністра охорони здоров'я додав, що він рекомендує українцям часто мити руки руки і обробляти їх антисептиком. Оскільки ефект буде такий же. За його словами, рукавички одягати не потрібно. 

Відео Медичні маски на вулиці вже можна не носити - Ляшко

Медичні маски на вулиці вже можна не носити. Одягати засоби індивідуального захисту потрібно, заходячи усередину приміщень, де є масове скупчення людей. Про це заявив головний санітарний лікар в ефірі "Право на владу".  

Медичні маски на вулиці вже можна не носити - Ляшко

Як повідомлялося, урядовці планують дозволити українцям ходити без масок на вулиці без покарання. Але, водночас, в Україні можуть посилити адміністративну відповідальність за недотримання маскового режиму в приміщеннях та громадському транспорті.  

Нагадаємо, раніше головний державний санітарний лікар Віктор Ляшко в ефірі одного із телеканалів заявив, що в Україні закривали парки та сквери на період карантину радше, щоб психологічно вплинути на громадян і показати масштаби небезпеки коронавірусу. Але з точки зору епідеміології у цьому не було потреби. 

Відео Уряд хоче підвищити штрафи за відсутність захисної маски у громадських місцях

У Кабміні хочуть підвищити штрафи для тих, хто не носить масок у людних місцях. Нині штраф за недотримання карантину становить 17 тисяч гривень. Йдеться про перебування у приміщеннях та громадському транспорті. А от на вулицях урядовці можуть дозволити ходити без масок.  

Уряд хоче підвищити штрафи за відсутність захисної маски у громадських місцях

Залиште свій коментар

Вибір редакції