Нові коронавірусні міфи: Ляшко зізнався, що рукавички не потрібні, а для масок є винятки

Нові коронавірусні міфи: Ляшко зізнався, що рукавички не потрібні, а для масок є винятки

Фото: pixabay.com

За словами Ляшка, рукавички теж не потрібні.

Медичні маски на вулиці вже можна не носити. Одягати засоби індивідуального захисту потрібно, заходячи усередину приміщень, де є масове скупчення людей.

Про це заявив головний санітарний лікар в ефірі "Право на владу" 18 червня.

"Коли ми запроваджували карантин, ми говорили, що маски повинні носити всі, хто заходить у громадські приміщення. Який шквал критики від великої кількості експертів було вилито на МОЗ. За два місяці ВООЗ підтверджує цей факт і каже, що в умовах пандемії маску повинні одягати всі, оскільки можуть вважатися потенційно інфікованими. Ми не говоримо про носіння масок на вулиці. Так, на вулиці ми сьогодні можемо ходити без маски. Заходячи до громадської будівлі, ми повинні одягати маску на обличчя, яка прикриває органи дихання", - висловився Віктор Ляшко.

Також заступник міністра охорони здоров'я додав, що він рекомендує українцям часто мити руки руки і обробляти їх антисептиком. Оскільки ефект буде такий же. За його словами, рукавички одягати не потрібно. 

Медичні маски на вулиці вже можна не носити - Ляшко

Медичні маски на вулиці вже можна не носити - Ляшко

Як повідомлялося, урядовці планують дозволити українцям ходити без масок на вулиці без покарання. Але, водночас, в Україні можуть посилити адміністративну відповідальність за недотримання маскового режиму в приміщеннях та громадському транспорті.  

Нагадаємо, раніше головний державний санітарний лікар Віктор Ляшко в ефірі одного із телеканалів заявив, що в Україні закривали парки та сквери на період карантину радше, щоб психологічно вплинути на громадян і показати масштаби небезпеки коронавірусу. Але з точки зору епідеміології у цьому не було потреби. 

Уряд хоче підвищити штрафи за відсутність захисної маски у громадських місцях

Уряд хоче підвищити штрафи за відсутність захисної маски у громадських місцях

Повʼязані теми:

Стаття з добірки новин:
Коронавірус в Україні
Дата публікації
Перегляди
24к
Поділитись:
WhatsApp
Viber
Наступна публікація