На Януковича подали до суду за "Харківські угоди"

Януковича звинувачують у створенні загрози національним інтересам і національній безпеці України і вимагають денонсувати угоди.

До Вищого адмінсуду подано позов про визнання протиправними дій президента Віктора Януковича щодо підписання "Харківських угод".

Позов подав активіст мережі громадянської дії "Опір" Андрій Левус, повідомляє прес-служба організації.

Позивач вважає, що діями Януковича з підписання відповідної угоди створено загрозу національним інтересам і національній безпеці України, "знехтувано правами народу України, порушено, зокрема його особисті права, свободи та інтереси у сфері публічно-правових відносин".

Левус вимагає визнати протиправними дії Януковича щодо підписання харківських угод, визнати протиправною його бездіяльність щодо невнесення до Верховної ради проекту закону про денонсацію відповідних угод.

Позивач також вимагає зобов'язати Януковича внести до парламенту проект закону про денонсацію "Харківських угод".

Нагадаємо, що сам Віктор Янукович стверджує, що без підписання "Харківських угод" Україна втратила б не лише промисловість, але й країну.

Як відомо, так звані "Харківські угоди" продовжили перебування Чорноморського флоту РФ на території України на 25 років в обмін на знижку на газ.

Читайте також:

В Україні значно побільшало противників "Харківських угод"

БЮТ ініціює розрив угод з Росією щодо Чорноморського флоту й газу

Росія буде заманювати Україну у свій союз "виключно ласкою"

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: