На Європейській площі в Києві збираються встановити пам'ятник Сталіну

Комуністи виступили від імені "радянського народу" з пропозицією прикрасити центр української столиці монументом Йосипу Сталіну. У КПУ впевнені, що Київрада це підтримає.

Член ЦК КПУ Юрій Соломатін запропонував встановити пам'ятник Сталіну на Європейській площі в центрі Києва. За його словами, найближчим часом у столиці відбудуться громадські слухання, присвячені цьому питанню.

Соломатін стверджує, що встановити пам'ятник Сталіну на Європейській площі - це ініціатива не Компартії, або іншої політичної сили, а "радянського народу", тобто людей, які виступають за відновлення Радянського Союзу, пише "Дело".

За словами комуніста, вони мають намір найближчим часом звернутися до столичної громадськості з цією пропозицією. Громадські слухання з цього питання можуть відбутися вже в березні. Під час цих слухань буде розглянуто кілька варіантів розміщення пам'ятника. Наразі обговорюються три - праворуч від будівлі Філармонії, де пам'ятник вождю вже стояв за радянських часів, в центрі площі на клумбі на місці світильника, і на сходах Українського дому.

Поки що Соломатін не береться прогнозувати термін появи монументу в центрі столиці. Але він переконаний, що це станеться раніше, ніж припускають більшість українців.

На питання про те, чи схвалить це рішення Київрада, комуніст відповів: "Київрада буде радянською і затвердить наше рішення. Вже дуже скоро у нас можуть відбутися свої Туніс і Лівія, і ті, хто розвалив Радянський Союз, понесуть покарання за це".

Раніше представники КПУ вже публічно заявляли про те, що не виключають появи пам'ятника Сталіну в столиці України. Але уточнювали, що це може відбутися і через 5, і через 20 років.

Водночас дуже малоймовірно, що Київрада підтримає це рішення, а без цього реалізація ідеї неможлива.

Читайте також:

До Ради внесено проект закону про заборону пам'ятників Сталіну

У Києві з'явиться вулиця Шухевича

Табачник став на бік комуністів, які встановили пам'ятник Сталіну

У Києво-Печерській Лаврі освятили ікону із зображенням Сталіна. ФОТО

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: