На Ющенка подали до суду за невиконану передвиборчу обіцянку

Екс-президент Віктор Ющенко може заплатити 41712 гривень + судові витрати, якщо програє суд киянину Василеві Чобіткові.

До Оболонського районного суду міста Києва подано позов про відшкодування матеріального збитку проти екс-президента України Віктора Ющенка.

Чобіток Василь звинувачує Віктора Ющенка в невиконанні передвиборчих обіцянок.

В позовній заяві Чобіток зазначає, що в своїй передвиборчій програмі 2004 року Ющенко зокрема обіцяв: "Після перемоги на президентських виборах я зобов'язався перед народом України відновити 10-річний термін навчання в середній школі з 5-бальною системою оцінки знань".

Як відзначає позивач, дана обіцянка відповідно до Цивільного кодексу України є однобічним правовим актом (статті 202, 203) до якого застосовуються загальні положення про зобов'язання і договори.

"У зв'язку з тим, що дана обіцянка не виконана, мій син Валентин повинен вчитися в школі на 2 роки довше (12 років замість 10). На 2 роки пізніше він почне отримувати прибуток у вигляді зарплати (втрачена вигода - стаття 22 частина 2 пункт 2), на 2 роки довше я буду зобов'язаний його утримувати (реальні збитки - стаття 22 частина 2 пункт 1 ГКУ)", - зазначає в позові Василь Чобіток.

Виходячи з того, що з 1:01:2010 прожитковий мінімум для працездатних осіб і мінімальна зарплата складають по 869 гривень на місяць, Василь Чобіток вирахував суму позову за формулою: 869 гривень × 24 місяці + 869 гривень × 24 місяці = 41712 гривень.

Судові витрати Чобіток хоче покласти на Ющенка.

Читайте також:

Українці визнали найкращим президентом Кучму, а Ющенку поставили "двійку"

Ющенко порівняв себе з Мазепою: так само недооцінений та зраджений

Ющенко попросив у Януковича 300 мільйонів на "Мистецький арсенал"

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: