Останні

Більше новин

Популярні

Більше новин

Коментують

Більше новин
На Южно-Українській АЕС екстрено зупинили один із енергоблоків

Спрацював автоматичний захист.

Третій енергоблок Южно-Української АЕС вранці 4 січня було відімкнено від енергомережі після спрацювання автоматичного захисту. Поки невідомо, що стало причиною інциденту.

Про це повідомила пресслужба НАЕК "Енергоатом".

Відомо, що система автоматичного захисту спрацювала о 5:04 ранку четвертого січня. Наразі причини спрацьовування захисту з'ясовуються. Тим часом, в "Енергоатомі" повідомили, що нині продовжують працювати два енергоблоки Южно-Української АЕС. Зауважень до їхньої роботи немає.

"Сумарна потужність генераторів становить 2 040 МВт. Радіаційний, протипожежний та екологічний стан на Южно-Українській АЕС та прилеглій території не змінювався та перебуває у межах чинних норм", - сказано у повідомленні.

Нагадаємо, нещодавно на території Рівненської атомної електростанції спалахнула пожежа через несправність трасформатора. Унаслідок займання аварійно відімкнувся третій енергоблок.

Відео Пожежа на Рівненській АЕС: чи є загроза для населення та довкілля

Унаслідок займання відімкнувся третій енергоблок. Пожежа неабияк переполохала людей, дехто навіть уже думав як подалі тікати від атомки. Докладніше – у сюжеті.  

Пожежа на Рівненській АЕС: чи є загроза для населення та довкілля

Залиште свій коментар

Вибір редакції