На Южно-Українській АЕС виявили спалах коронавірусу: 12 інфікованих працівників

Дата публікації
На Южно-Українській АЕС виявили спалах коронавірусу: 12 інфікованих працівників

У всіх хворих COVID-19 підтверджений лабораторно.

У Миколаївській області на Южно-Українській атомній електростанції зафіксували спалах коронавірусу, йдеться у сюжеті ТСН.Ранок.

Нову коонавірусну інфекцію виявили у 12 працівників. Ще одна людина має підозру на інфікування COVID-19.

Половину недужих шпиталювали до лікарні. Решта лікується вдома під наглядом медиків.  Всіх контактних осіб виявили і відправили на самоізоляцію. 

Нині проводять дезінфекцію підприємства. Саме місто Южноукраїнськ, в якому живуть переважно працівники станції, закрите на карантин.

Спалах коронавірусу на Южноукраїнській АЕС – COVID-19 виявили у 12 працівників

Спалах коронавірусу на Южноукраїнській АЕС – COVID-19 виявили у 12 працівників

Як повідомлялося, раніше коронавірус виявили на Хмельницій АЕС у місті Нетішин.Заразився співробітник підприємства.

Нагадаємо, 11 березня Кабінет міністрів України на три тижні запровадив карантин на всій території України задля протидії коронавірусу з Китаю. Кабміном запропоновано встановлення обмежень на проведення масових заходів, у яких запланована участь 200 та більше осіб. Але це не стосується заходів державної необхідності. Проведення спортивних заходів можливе з дозволу міжнародних організацій, без глядачів. Також Україна закриває кордониРоботу метро, а також автомобільне, залізничне та авіасполучення між містами й областями від 18 березня в Україні також буде тимчасово обмежено. Низка регіонів зачинила навчальні заклади та ввела низку жорстких обмежень - від закриття закладів громадського харчування до заборони виїзду та в'їзду до міста.

За 2 тижні після цього Кабмін запровадив режим надзвичайної ситуації на всій території України та подовжив карантин на місяць - до 24 квітня. 3 квітня карантин посилили: ввели обов’язкову 14-денну обсервацію для осіб, які прибувають з-за кордону, заборонили пересуватися вулицями більш ніж двом особам, крім випадків супроводу дітей. 22 квітня карантин подовжили до 11 травня.

В Україні 3 березня зафіксували перший випадок зараження на коронавірус COVID-19. Інфікованим виявився мешканець Чернівецької області. Він незадовго до цього повернувся з дружиною з Італії. Ввечері 12 березня в Україні офіційно підтвердили ще два випадки зараження коронавірусом. Інфікування зафіксували в Чернівецькій та Житомирській областях. Жінка з Житомирщини померла від інфекції, ставши першою жертвою COVID-19 в Україні. 

Після цього про виявлення коронавірусу почали повідомляти і в інших областях. Епіцентрами спалаху в Україні стали Чернівецька область та місто Київ, де хворобу діагностують найбільше. За актуальними новинами щодо поширення коронавірусу в Україні, кількості хворих та летальних випадків, а також засобами боротьби про COVID-19 стежте на сайті ТСН.ua.

Приєднуйтеся до ТСН.ua у Telegram!

 

Наступна публікація