Останні

Більше новин

Популярні

Більше новин

Коментують

Більше новин
На Южно-Українській та Запорізькій АЕС поновили роботу енергоблоки

Обладнання працює у штатному режимі.

На Южно-Українській та Запорізькій атомних електростанціях поновили роботу енергоблоки, які перебували на ремонті.

Про це повідомляє прес-служба "Енергоатому".

3-й енергоблок на Южно-Українській АЕС підключили до енергосистеми України вранці 21 жовтня після  усунення несправностей системи автоматичного регулювання турбіни.

Обладнання першого та другого енергоблоків ЮУАЕС працює у заданому режимі. Радіаційна обстановка на атомній електростанції відповідає нормам безпеки.

20 жовтня на Запорізькій АЕС поновив роботу 4-й енергоблок. Перед цим він зазнав масштабной середнього ремонту: було виконано повний комплекс робіт з оцінки технічного стану обладнання, підвищення і переоцінки безпеки, заміни обладнання, що відпрацювало свій ресурс.

Зараз чотири енергоблоки працюють на Запорізькій АЕС, енергоблоки №1 і №3 перебувають у планових ремонтах.

Нагадаємо, 24 липня третій енергоблок Южно-Української АЕС почав працювати на паливі виробництва компанії Westinghouse. Це вперше український енергоблок запрацював на американському паливі. 

ВідеоАтомники запевняють, що аварія на АЕС в Румунії українцям не загрожує

Інцидент стався у місті Чернаводе, за 110 кілометрів від українського кордону. Спрацювала система захисту і відключився другий енергоблок. Наразі АЕС працює з одним реактором. Українські атомники не вбачають техногенної загрози для нашої країни і не очікують підвищення радіаційного фону.

Атомники запевняють, що аварія на АЕС в Румунії українцям не загрожує

 

Залиште свій коментар

Вибір редакції