На з'їзді соціалістів сталася бійка через нецензурний вислів

На з'їзді Соціалістичної партії України сталася бійка між прихильниками Олександра Мороза та прихильниками Миколи Рудьковського.

На з'їзді СПУ відбулася бійка однопартійців через нецензурні вислови, повідомив делегат із Тернопільщини Василь Богачук.

Він зазначив, що ні про які політичні мотиви не йдеться. За його словами, під час виступу Олександра Мороза один із прихильників Миколи Рудьковського весь час бубнів і коментував виступ, і коли одна із делегаток з'їзду зробила йому зауваження, то той нецензурно висловився.

За словами Богачука саме після цього і відбулася бійка. Сутичка відбувалася в основному між представниками делегації від Чернігівської області.

У свою чергу в прес-службі СПУ спростували інформацію про бійку.

"Після виступу одного з делегатів на підтримку кандидатів Василь Богачук, перший секретар Тернопільської організації СПУ, не зміг опанувати свої емоції. Шум у залі деякими делегатами було сприйнято як бійку", - наголошується у повідомленні прес-служби.

Нагадаємо, з'їзд СПУ присвячено обранню нового голови СПУ. Головними претендентами на цю посаду є почесний голова партії Олександр Мороз і перший секретар Політради партії Микола Рудьковський. Засідання проходить у закритому режимі.

На з'їзді СПУ, який проходить 31 липня, партія має заявити про свою опозиційність. Про це заявив почесний лідер Соціалістичної партії України Олександр Мороз.

Раніше джерела повідомляли, що глава Антимонопольного комітету України Василь Цушко висловив намір піти з посади голови СПУ. На засіданні політвиконкому СПУ було вирішено провести 31 липня у закритому режимі з’їзд партії, хоча він планувався на вересень.

Читайте також:

Партію Мороза виключили з Соціалістичного Інтернаціоналу

Цушко замінив Мороза на посаді глави СПУ

Мороз: справа Гонгадзе була завершена ще 10 років тому

ВідеоРебрендинг СПУ

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: