На Заході не знають таких цинічних політиків, як в Україні

Австрійська преса вважає слово "цирк" занадто м'якою характеристикою того, що відбувається в українському політикумі.

Консервативна віденська газета "Die Presse", коментуючи кризу в Україні, зазначає: у світі мало політичних еліт, що справляють таке цинічне враження.

"Сигнал тривоги лунає дедалі голосніше через економічні показники, які драматично погіршуються. А політики стоять на землі, яку трусить, і сваряться, сваряться, нібито їх не стосуються економічні та соціальні негаразди", - пише видання.

Австрійські журналісти наголошують, що політики "помаранчевого табору", яких з таким захватом сприймали на Заході, зрештою показали себе насамперед популістами, а не самовідданими реформаторами, які працюють на благо країни.

"Отже, купа уламків, на яких танцюють, лаючись, президент Віктор Ющенко, прем’єр-міністр Юлія Тимошенко і лідер опозиції Віктор Янукович, стає дедалі більшою. На завершення всі троє хочуть зробити хорошу фігуру, оскільки кожен з них хоче, щоб його обрали президентом наступного року. А поміж тим депутати у парламенті б’ються, блокують трибуну або запускають кульки", - констатує "Die Presse".

На думку газети, навіть слово "цирк" є занадто невинним для цих "сумних парламентських ігор".

"Український народ бачить це все і з огидою відвертається. Останні соціологічні опитування показують низьку підтримку влади. Звісно, за таких настроїв зростає небезпека, що виборці за найближчої можливості або нікого не оберуть, або на знак протесту голосуватимуть за лівих або правих радикалів. Перемога радикальних націоналістів у Тернополі це вже засвідчила".

"Можливо, фрустрація невдовзі сягне такого рівня, що навіть з цього терплячого суспільства стане досить", - прогнозують у Відні.

За даними нещодавніх опитувань, 57% громадян України бажають, щоб президент Віктор Ющенко пішов у відставку. Втім, у його суперників рейтинг теж падає: людям набридла багаторічна політична боротьба.

Читайте також:

Європа попросила Росію не ображатися на Україну

Україна намагається втримати рівновагу

ЄС шукає гроші для української газової труби

Рейтинг антипатій українців очолили Черновецький і Ющенко

Опитування: третині українців не вистачає грошей на харчі

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: