Останні

Більше новин

Популярні

Більше новин

Коментують

Більше новин
На Заході України перекривають дороги через обіцяний снігопад

Синоптики обіцяли хуртовини.

У Львівській, Івано-Франківській і Закарпатській областях вводять тимчасове обмеження руху транспортних засобів у зв'язку з прогнозованим снігопадом. Про це повідомляє "Укравтодор".

"З метою недопущення заторів у русі та оперативного розчищення доріг від снігу тимчасово вводиться обмеження руху транспортних засобів на дорогах державного значення Львівської, Івано-Франківської та Закарпатської областей", - йдеться в повідомленні.

Обмеження вводяться:

Львівська область - від 20:00 23 грудня до 9:00 24 грудня тимчасово вводиться обмеження руху вантажних транспортних засобів на дорогах державного значення:

· М-06 Київ-Чоп, ділянка Старий Самбір-кордон Закарпатської області;

· Н-13 Львів-Самбір-Ужгород, ділянка Старий Самбір-кордон Закарпатської області;

· Н-09 Мукачево-Рахів-Богородчани-Івано-Франківськ-Рогатин-Бібрка-Львів, ділянка Давидів-кордон Івано-Франківської області;

· Т-1402 Східниця-Пісочна, ділянка Східниця-Дрогобич.

Івано-Франківська область - від 2:00 24 грудня тимчасово вводиться обмеження руху транспортних засобів на дорогах державного значення, а саме гірських перевалах:

· Н-09 Мукачево-Львів, Яблунецький перевал;

· Р-21 Долина-Хуст, Вишківський перевал;

· Р-24 Татарів-Кам'янець-Подільський, Буковецький і Кривопільський перевали.

Закарпатська область - від 00:00 24 грудня тимчасово вводиться обмеження руху транспортних засобів на дорогах державного значення, а саме гірських перевалах:

· Н-06 Київ-Чоп, Абранський та Латирський перевали;

· Н-09 Мукачево-Львів, Яблунецький перевал;

· Р-21 Долина-Хуст, Торунський перевал.

Нагадаємо, раніше повідомлялося, що 24 грудня на крайньому заході країни значний дощ; в Карпатах значний мокрий сніг, пориви вітру 15-20 м/с, хуртовини. Вранці в Україні, крім більшості західних областей, туман, видимість 200-500 м.

Відео Чи буде сніг на Новий рік

Аномальна спека +15 та дощі – такий грудень цьогоріч в Україні. І незвичний він не тільки для людей, а й навіть для рослин. Наприклад, у Львові розквітла калина. Температурні рекорди та аномалії синоптики часто пов'язують зі зміною клімату. Але яким би теплим грудень не був, мабуть, найбільш актуальне запитання – чи буде сніг на Новий рік? Сніданок дізнавався  

Чи буде сніг на Новий рік

Залиште свій коментар

Вибір редакції