Останні

Більше новин

Популярні

Більше новин

Коментують

Більше новин
На Закарпатті 100-тонна брила впала на нелегальних видобувачів каміння

Один загинув одразу, ще троє - у лікарні з важкими травмами.

Четверо видобувачів каміння на Закарпатті опинилися у кам'яній пастці. Селяни вибивали його зі скелі на території нелегального кар'єру. Раптово там стався зсув ґрунту і одна з брил завважки понад 100 тонн впала просто на людей. Про це йдеться у сюжеті ТСН.19.30.

Звук від падіння брили сколихнув усе село. До кар'єру побігли односельці та люди, що працювали на сусідніх ділянках. Поховані заживо чоловіки з кам'яного мішка самотужки вибратися не могли. Тож люди почали розбирати завал. Чотирьох потерпілих витягли за півгодини. 25-річний Анатолій помер, щойно його дістали. Трьох інших з важкими травмами доправили в лікарню.

"Забої, множинні переломи внаслідок завалу камінням. Одному із хворих довелося виконати ампутацію гомілки на рівні третини. Там ще додатково є важкі забої і травми м'яких тканин, великі забої спини, і переломи нижніх кінцівок обох", - розповів Олександр Уровський, завідувач травматологічним відділенням Ужгородської міської лікарні.

Кар'єр у селі Пацканьове працював незаконно, кажуть в управлінні держпраці. Втім неофіційно давав селянам роботу. Тут вони могли заробити в день до тисячі гривень. У сільраді, на балансі якої земля із кар'єром, запевнили, що виділили її приватному підприємству. Зареєстровано воно в одній з хатинок, але власниця садиби про це чує вперше від журналістів.

"У мене підприємства немає ніякого. Ось коровка – це моє підприємство. Ліснянка її звати. А так не є підприємство", - каже вона.

Груповий нещасний випадок та факт незаконного видобутку надр наразі розслідує поліція. Оскільки всі робітники працювали на кар'єрі незаконно, то і компенсацій за загибель чи втрату працездатності родинам від державних фондів не виплатять.

Кореспондент ТСН Олександр Привалов

Відео На Закарпатті під час видобутку каміння стався зсув грунту

Залиште свій коментар

Вибір редакції