На Закарпатті аферисти з геокадастру продали виділену для бійців АТО землю

Про це повідомив Геннадій Москаль.

На Закарпатті Держгеокадастр, визнавши дерева об'єктами нерухомості, продав виділену для бійців АТО землю.

Про це повідомляє голова Закарпатської ОДА Геннадій Москаль на своєму сайті.

За його словами, аферу виявили після того, як учасники АТО, котрим виділили землю, з'ясували, що ділянки вже продані іншим людям і прийшли скаржитися в обласну держадміністрацію.

"Оскільки земля знаходиться поза межами населених пунктів, її виділили не міські чи сільські ради, а управління Держгеокадастру. І коли учасники АТО прийшли оформляти документи, то виявили, що ділянки продані іншим особам. Причому за дуже дивною схемою. Аферисти купили фруктові дерева, які ростуть на ділянці, а потім подали в Держгеокадастр документи, що хочуть приватизувати землю під цими деревами, які виступають об'єктами нерухомості! І Держгеокадастр дійсно визнає дерева об'єктами нерухомості, продає землю і вносить про це відомості в єдиний земельний кадастр. Це повний абсурд, але так зроблено", - розповів Москаль.

Він також додав, що працівник Держгеокадастру, що провів цю оборудку, втік на лікарняний, але його немає ні в лікарні, ні дома.

"Це далеко не єдина афера із землею на Закарпатті. За такою ж схемою приватизували величезні виноградники у Виноградівському районі, визнавши об'єктами нерухомості виноградні кущі. А у Воловецькому районі (де взагалі безземелля, одні лише гори) купу землі поза межами сіл віддали "лівим" студентам із Львівської та Івано-Франківської областей", - зазначив голова ОДА.

ВідеоЯк чиновники під прикриттям землі для бійців АТО привласнюють сотні гектарів

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: