На Закарпатті блискавка спалила базу відпочинку: фото

Пожежники боролися з вогнем цілу ніч.

Увечері в четвер, 15 липня, під час грози блискавка ударила в антену на даху бази відпочинку в селі Біла Церква на Закарпатті. Електричний розряд спричинив пожежу, яка охопила весь другий поверх дерев’яної будівлі. Про це повідомили в пресслужбі ДСНС Закарпатської області.

Про пожежу повідомив охоронець відпочинкового закладу, на очах якого після удару блискавки спалахнула будівля. Під час негоди, яка супроводжувалася сильними поривами вітру, вогонь швидко поширювався і перейшов на надвірну споруду — дерев’яний сарай.

Близько половини першої години ночі пожежу було локалізовано, а повністю ліквідувати загорання вдалося тільки над ранок - о 03:45. 

“Правоохоронні органи встановлюють остаточну причину пожежі та суму завданих збитків, оскільки вогонь знищив перекриття, покрівлю та другий поверх готелю на площі 150 кв.м, а також покрівлю та перекриття господарського приміщення на площі 100 кв.м”, - повідомили у пресслужбі ДСНС.

Рятувальники також повідомили, що негода, яка пронеслася в ніч проти 16 липня територією Закарпатської області наробила чимало біди: на проїжджі частини попадали дерева, були підтоплення житлових будинків та пошкодження покрівель споруд, а також відключення від електропостачання населених пунктів.

Нагадаємо, раніше у селі Тарасівка Львівського району блискавка вбила 14-річного хлопця. Трагедія сталась у п'ятницю, 2 липня. 

Наступна публікація