На Закарпатті через сильну спеку скоротили робочий день

Подібна погода протримається в Україні принаймні тиждень.

Від сьогодні, 2 серпня, й до наступного четверга, 10 серпня, робочий час на Закарпатті скорочується на годину через аномальну спеку.

Про відповідне розпорядження повідомив очільник Закарпатської ОДА Геннадій Москаль у Facebook.

За його словами, у цей період синоптики прогнозують в області аномально високу температуру. Зокрема, на переважній частині Закарпаття варто очікувати до +36 градусів, а в південних районах – до 38 градусів спеки.

"Продуктивно працювати в таких умовах можна тільки в обладнаних кондиціонерами приміщеннях, яких небагато. Для решти працівників (а особливо тих, хто працює просто неба), краще поміняти режим роботи й скоротити робочий час хоча б на годину. Недопрацьовані від 2 до 10 серпня години будуть перенесені на робочі дні в кінці серпня й на початку вересня, коли температура повітря нормалізується", - наголосив чиновник.

Такі рекомендації із розпорядження Москаль надав установам і підприємствам усіх форм власності.

Регулювати температуру повітря рішенням органів влади не можна, хоч якби цього хотілося. Звертатися до шаманів ми не буд...

Опубликовано Hennadii Moskal 1 августа 2017 г.

Нагадаємо, від 1 серпня Україна опиниться в полоні шаленої спеки. Денна температура сягатиме 30-35 градусів. Буде сонячно та без опадів. Подібна погода буде весь поточний тиждень. 

"Найближчий тиждень і навіть потім далі - у нас сонячно, сухо і спекотно. В усіх областях із завтрашнього дня очікується вдень +30…+35 градусів. Далі спека розкрутиться і стане ще лютішою. Нічна температура рятуватиме трохи, спочатку +17…+22, впродовж тижня +20…+26 градусів", - уточнює синоптик.

У Києві в перший день серпня буде спекотно, температура становитиме до 30-33 градусів. Буде без опадів та сонячно. І так - увесь тиждень.

ВідеоЛікарі попереджають про підвищений ризик інсультів та інфарктів через спеку

 

Залиште свій коментар