Останні

Більше новин

Популярні

Більше новин

Коментують

Більше новин
На Закарпатті чоловік катував вагітну дружину та відтяв їй палець на очах у дітей

Жінка перебуває в центрі адаптації жертв домашнього насильства.

На Закарпатті чоловік катував дружину на шостому місяці вагітності та відрізав їй палець

Про це повідомляє Mukachevo.net.

За словами жінки, чоловік кидався в неї різними предметами, а потім взявся за ніж. Все це сталось на очах у її двох синів. "Він почав кидати в мене тазиками, дровами, всім, що було під руками", - сказала вона. Коли ж жінка спробувала заспокоїти чоловіка, той відтяв їй палець.

Потерпіла не хоче звертатися до поліції. "Закінчується тим, що виписують штрафи за 150 гривень", - каже жінка. Вона розказала, що схожа ситуації з її сусідом, на якого в поліції вже лежить товста папка із заявами, які протягом 8 років пише його жінка. "200 метрів від будинку відвезли і випустили", - розповідає підсумок таких ситуацій потерпіла.

Наразі вагітна жінка разом з дітьми утекла від чоловіка до Полтаву в центр адаптації жертв домашнього насильства.

Нагадаємо, на Київщині чоловік жорстоко порізав свою колишню через те, що вона його покинула. Затриманому різнику "світить" до 8 років в’язниці.

ВідеоУ Житомирі зловмисники перерізали горло студентці та били її до непритомності

Від смерті 19-річну потерпілу врятувало лише те, що у момент нападу вона розмовляла з приятелем по телефону. Тож друзі і родичі одразу кинулися на пошуки і знайшли доволі швидко. Зараз дівчина у комі, але шанс на порятунок є, кажуть медики.

У Житомирі зловмисники перерізали горло студентці та били її до непритомності

Залиште свій коментар

Вибір редакції