На Закарпатті чоловік помер від свинячого грипу

У Закарпатській області двом людям, які приїхали з Росії, поставлено попередній діагноз "грип А (H1N1)". Один випадок виявися смертельним.

У райцентрі Воловець Закарпатської області чоловік помер від свинячого грипу А (H1N1). Такими є попередні дані місцевих лікарів.

Померлий раніше повернувся із Санкт-Петербурга, де перебував у відрядженні. В нього було зафіксовано симптоми застуди, проте по медичну допомогу чоловік звернувся тільки тоді, коли стан його здоров'я був критичним: з'явилися ускладнення у вигляді запалення і набряку легенів.

Лікарі та фахівці Закарпатської обласної санітарно-епідемічної станції попередньо визнали причиною смерті грип А (H1N1), проте у зв'язку зі складністю лабораторних досліджень остаточну причину смерті чоловіка визначити, поки не вдалося.

Інший пацієнт з симптомами грипу А (H1N1) був госпіталізований в обласну інфекційну лікарню Ужгороду. Житель села Корітняни Ужгородського району нещодавно повернувся з Москви і відчув різке погіршення стану здоров'я. Лікарі впевнені, що завдяки вчасному зверненню пацієнта по медичну допомогу, він одужає.

Нагадаємо, в той же час, із початку жовтня в трьох областях Західної України (Львівській, Тернопільській та Івано-Франківській) від пневмонії, викликаної поки невідомим вірусом, померли 20 людей.

Попередньою версією смерті людей, яку оприлюднило Міністерство охорони здоров'я, є вірусна пневмонія, але який вірус її викликав, остаточно не з'ясовано. В той же час, у МОЗ відзначили, що люди помирають через власну легковажність і через те, що вони невчасно звертаються до лікарів.

Раніше в Україні було зафіксовано кілька випадків свинячого грипу в людей, які повернулися із-за кордону. Разом із тим, МОЗ категорично заперечило чутки про спалах свинячого грипу в Україні.

Читайте також:

Від невідомого вірусу у Західній Україні померли 20 людей

МОЗ заперечило чутки про спалах "свинячого" грипу в Україні

Грип завдасть по Україні подвійний удар

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: