На Закарпатті депутат склав мандат через паспорт Угорщини – ЗМІ

Останні

Більше новин

Популярні

Більше новин

Коментують

Більше новин

Документ знайшли під час перевірки на кордоні.

Депутат Берегівської райради Кароль Беркі склав мандат. Про це оголосили на засіданні районної ради 19 вересня.

Причина рішення депутата не називалася, однак за інформацією регіональних ЗМІ, нею стало виявлення в Беркі паспорта громадянина Угорщини. Журналісти з посиланням на джерела в силових органах Закарпатської області повідомляють, що документ кілька днів тому знайшли під час ретельного огляду на кордоні.

ВідеоВ уряді Угорщини спростували інформацію про створення окремого міністерства у справах Закарпаття

МЗС України вимагає роз’яснень від угорського уряду. Там начебто створили спеціальне міністерство з питань розвитку Закарпатської області та програми дитячих садків Карпатського басейну. ТСН вдалося отримати офіційне роз’яснення з офісу угорського прем’єра.

В уряді Угорщини спростували інформацію про створення окремого міністерства у справах Закарпаття

Про Беркі відомо, що він був обраний депутатом від Товариства угорської культури Закарпаття. Проживає Кароль Іштванович у селі Вари Берегівського району.

Раніше повідомлялося, що у Службі безпеки України говорять про загрозу, яку становить видача угорських паспортів громадянам України на Закарпатті, але українське законодавство не передбачає кримінальної відповідальності за подвійне громадянство. Натомість консула Угорщини вислали з України після поширення інформації про масову роздачу паспортів для жителів Закарпаття.

Залиште свій коментар

Вибір редакції