На Закарпатті побудують великий лижний курорт із приватним аеродромом

За словами Москаля, новий курорт з'явиться у Рахівському районі.

На Закарпатті зведуть крупний курортний центр "Свидовець", який прийматиме до 28 тисяч туристів одночасно.

Про це заявив очільник Закарпатської ОДА Геннадій Москаль.

"Ми дійшли принципової згоди з власниками "Буковелю" – курорт буде продовжений на Закарпатті. Згідно з домовленостями, в Рахівському районі (який межує з "Буковелем") буде побудовано близько 60 готельних споруд різного типу, 33 підвісні канатні дороги, облаштовано 230 кілометрів лижних трас", - розповів він.

До того ж, зазначив Москаль, на курорті відкриють близько 120 закладів харчування, а також магазини, фітнес-центри, медичні установи, банківські відділення та багаторівневі парковки для автомобілів.

"Заплановано навіть будівництво приватного аеродрому з довжиною злітної смуги 1000 метрів для посадки невеликих літаків", - запевнив глава ОДА.

Окремо Москаль наголосив, що завдяки будівництву курорту будуть створені близько 5 тисяч нових робочих місць, які займуть місцеві мешканці.

"Представники "Буковелю" вже приїхали на Закарпаття й працюють в облдержадміністрації над оформленням дозвільної документації", - додав він.

Нагадаємо, українські користувачі найактивніше цікавляться курортами Туреччини та Карпат. Серед топ-10 напрямів більше половини – внутрішні українські курорти.

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: