На Закарпатті почали терміново ремонтувати дорогу, яку раніше перекрили місцеві жителі

Дата публікації
Перегляди
1623
Поділитись:
WhatsApp
Viber

За словами людей, їздити нею надалі було неможливо.

У Закарпатському селищі Сасово розблоковано дорогу, яку напередодні перекрили місцеві жителі, та розпочато її ремонт, повідомив голова Виноградівської РДА Михайло Русанюк у Facebook.

"Сьогодні вдалося домовитися з мітингувальниками в Сасовому. Дорогу вже розблоковано. Як і обіцяв, наразі ведуться аварійні ремонтні роботи для приведення її у нормальний стан", - написав він. Та опублікував світлини, на яких видно, що ремон дійсно розпочато – на дорозі повно спецтехніки. Однак і люди не поспішають розходитися та контролюють процес.

Протест місцевих жителів розпочався в селищі у середу, 3 січня. Тоді близько 250 людей перекрили дорогу з вимогами розпочати хоч якісь ремонт, оскільки їздити ямами, що утворилися за багато років, було вже неможливо. 

Сьогодні вдалося домовитися із мітингувальниками в Сасові. Дорога вже розблокована. Як я і обіцяв, наразі там ведуться аварійні ремонтні роботи для приведення дороги у проїзний стан.

Опубликовано Михайло Русанюком 4 января 2018 г.

Нагадаємо, раніше міністр інфраструктури Володимир Омелян після перевірки якості українських доріг заявив, що чверть автошляхів, які збудували минулого року, були з дефектами

2017 рік побив сумний рекорд за кількістю аварій на дорогах

2017 рік побив сумний рекорд за кількістю аварій на дорогах

Повʼязані теми:

Дата публікації
Перегляди
1623
Поділитись:
WhatsApp
Viber
Наступна публікація