Останні

Більше новин

Популярні

Більше новин

Коментують

Більше новин
На Закарпатті поховали жертв трагедії на Рівненському полігоні

Життя трьох військових обірвалися внаслідок вибуху міномета.

Із загиблими на Рівненському полігоні попрощались на Закарпатті. Це командир мінометної батареї Валерій Тихановський, солдати Дмитро Власов та Юрій Пишкар, ідеться в сюжеті ТСН.19:30.

Побратими загиблих і свідки вибуху кажуть, що міномет розірвався одразу після того, як його зарядили. "Не встиг навіть кроку ступити – і то такий вибух був, що він і капітан на місці загинули. Там ніхто нічого не зрозумів – були лише крики", - розповів очевидець трагедії Іван Готра. "Це сталося раптово. Це для всіх був шок, але хлопці не розгубилися, надавали першу медичну допомогу, поки приїхали медики. Хлопцям зробили все, аби врятувати їх життя", - каже водій мінометної батареї 15-го батальйону Павло Мальчук.

Як повідомлялося, у п’ятницю під час тактичних навчань 128-ї бригади на полігоні біля Рівного розірвався міномет "Молот". Троє військових загинули на місці, дев’ятеро зазнали поранень. Найтяжчих, двох закарпатців та одного бійця з Дніпропетровщини, того ж дня перевезли до Львова – вони досі в реанімації військового шпиталю, попереду кілька операцій. Головний військовий прокурор Анатолій Матіос припускає, що вибух могло спричинити подвійне заряджання міномета. Посадовець вказує на ознаки службової недбалості: мовляв, відстань між мінометами була замала, а глибина окопів не відповідала нормативам.

ВідеоНа Закарпатті поховали трьох військових, які загинули на Рівненському полігоні

З бійцями, які загинули під час вибуху на Рівненському полігоні, сьогодні прощаються на Закарпатті. Це Валерій Тихановський, Дмитро Власов та Юрій Пишкар. Трагедія сталася у п'ятницю під час тактичних навчань 128-ї бригади - розірвався міномет "Молот". Головний військовий прокурор Анатолій Матіос не виключає, що причиною вибуху стало подвійне заряджання міномету.

На Закарпатті поховали трьох військових, які загинули на Рівненському полігоні

Залиште свій коментар

Вибір редакції