Останні

Більше новин

Популярні

Більше новин

Коментують

Більше новин
На Закарпатті порахували мільйонні збитки від розгулу стихії

Руйнівний паводок визнали надзвичайною ситуацією регіонального рівня.

На Закарпатті збитки від руйнівної стихії, яка вже тиждень вирує в регіоні, перевищують 150 мільйонів гривень.

Про це повідомили в прес-службі Закарпатської обласної державної адміністрації після позапланового засідання регіональної комісії з питань техногенно-екологічної безпеки та надзвичайних ситуацій, пише УНІАН.

За попередніми даними, збитки від стихії водному господарству склали приблизно 100 млн грн, а приватному сільському господарству – перевищують 50 млн грн.

"Стихійне лихо зачепило 94 населені пункти в десяти районах Закарпаття. Паводкова хвиля остаточно ще не залишила область, більш того, наступного тижня – у вівторок і середу – прогнозуються зливи, які можуть спричинити нові підтоплення локального характеру. Однак рівень води в річках, які протікають у зонах ризику (передусім низинна течія Боржави на Іршавщині та Виноградівщині) почав знижуватися", - наголосили у прес-службі.

Водночас у комісії вважають, що про точну суму завданих збитків можна буде говорити після документування всіх пошкоджених об’єктів.

Наразі комісія класифікувала паводок на Закарпатті надзвичайною ситуацією регіонального рівня, на підставі чого ОДА може звернутися до уряду з проханням виділити кошти для ліквідації наслідків стихії з резервного фонду держбюджету.

Нагадаємо, унаслідок сильних опадів на Закарпатті протягом 21-23 травня у місцевих річках піднявся рівень води, що призвело до масштабних підтоплень в 7 районах регіону. Вранці 24 травня закарпатські рятувальники знайшли тіло 10-річного хлопчика, який напередодні під час дитячої гри перечепився і впав у річку із потужною течією поблизу школи.

Залиште свій коментар

Вибір редакції