На Закарпатті правоохоронці на хабарі затримали очільника району

Останні

Більше новин

Популярні

Більше новин

Коментують

Більше новин

Чоловік вимагав хабарі за укладання договорів на виконання робіт та послуг за бюджетними коштами.

Поліція затримала голову Виноградівської районної державної адміністрації, що на Закарпатті, Михайла Русанюка за вимагання хабарів.

Про це повідомляє прес-служба Міністерства внутрішніх справ України.

"Так, правоохоронці встановили, що посадовець організував "схему" хабарництва. За укладання договорів на виконання робіт, послуг за бюджетні кошти без відповідного погодження вимагав та отримував від представників бізнесу неправомірну вигоду. У цьому випадку за укладання договору на постачання планшетів для інклюзивної освіти (для хворих на ДЦП дітей) та перерахунок бюджетних коштів згідно виконаних умов договору голова РДА вимагав 25 тисяч гривень хабара. Кошти останній отримував у декілька етапів", - йдеться у повідомленні.

затримали голову Виноградівської РДА
МВС

Чоловіка затримали 2 серпня під час передавання чергового "траншу". В автомобілі очільника РДА поліція знайшла вісім тисяч гривень, одержаних як хабар.

"Крім того, під час проведення слідчо-оперативних заходів були встановлені інші факти отримання ним неправомірної вигоди за перерахування бюджетних коштів за виконані по договору роботи. Наразі правоохоронці встановлюють осіб з числа посадовців РДА, які також можуть бути задіяні у корупційних схемах", - заявили в МВС.

Нагадаємо, в червні поліція затримала голову Старосамбірської районної державної адміністрації, що на Львівщині, Ореста Бонка на хабарі у 1500 доларів.

Вибір редакції