На Закарпатті прокуратура розслідує неправомірну передачу понад 200 га землі Мукачівській міськраді

Вартість цієї земельної ділянки становить 186 млн. грн.

Прокуратура Закарпатської області розпочала кримінальне провадження за фактом неправомірного переходу земельної ділянки площею близько 228 га та вартістю близько 186 млн грн до Мукачівської міської ради.

Про це повідомила прес-служба прокуратури Закарпатської області.

Зазначається, що посадові особи Мукачівської міської ради, за попередньою змовою із службовими особами ММКП "Міжнародний аеропорт Мукачево" в порушення вимог Земельного кодексу України, Закону України "Про місцеве самоврядування в Україні" у грудні 2015 року безпідставно сформували у державному земельному кадастрі земельну ділянку, як об'єкта цивільних прав, визначивши її межу на площі близько 228 га.

Окрім того, ця земельна ділянка розташована на території Павшинської сільської ради Мукачівського району і належала до комунальної власності цієї територіальної громади та у 2005 році була передана у постійне користування ММКП "Міжнародний аеропорт Мукачево".

"Згаданими протиправними діями посадових осіб Мукачівської міської ради державним інтересам в особі територіальної громади села Павшино Мукачівського району спричинено тяжкі наслідки у вигляді незаконного безоплатного вибуття із комунальної власності села земельної ділянки вартістю майже 186 млн. грн", - йдеться у повідомленні. 

Нагадаємо, раніше на Закарпатті заступник мера міста Чоп пішов у відставку після того, як в нього виявили подвійне громадянство. Напередодні в Інтернеті невідомі розмістили відео на якому посадовець Оскар Балог, перетинаючи україно-угорський кордон, надав прикордонникам червоний паспорт. Як твердить автор відео – це саме паспорт громадянина Угорщини. 

ВідеоЗаступник мера міста Чоп пішов у відставку через виявлене подвійне громадянство

Залиште свій коментар