На Закарпатті пропонують вивісити на 9 травня прапор УПА

Закарпатська УНП пропонує на День Перемоги вивісити прапори країн учасників антигітлерівської коаліції та УПА на противагу червоному прапору.

Закарпатська обласна організація УНП запропонувала під час святкування 66-ї річниці Перемоги у Другій світовій війні вивісити прапори країн учасників антигітлерівської коаліції та Української повстанської армії (УПА) на противагу червоному прапору.

"Прийняття закону, який зобов'язує вивішувати разом з державним українським прапором червоний прапор на 9 травня, - це знущання над пам'яттю знищених комуністами як мінімум 10 млн. українців і свідоме невизнання неймовірних страждань, які були принесені українському народу під кривавим червоним радянським прапором з 1917 по 1991 рік", - йдеться в заяві УНП.

В УНП пропонують вивісити прапори країн антигітлерівської коаліції.

"На відміну від нинішньої влади, Українська народна партія визнає, що досягти перемоги вдалося лише завдяки спільним діям антигітлерівської коаліції. Також не можна недооцінювати боротьбу Української повстанської армії з фашистами за визволення України", - сказано в заяві УНП.

За словами членів УНП, зараз активно продукуються сталінські пропагандистські міфи, всіляко замовчуючи роль союзників у війні з нацизмом.

"Прикриваючись святом Перемоги, антиукраїнські сили насправді хочуть створити Союз з Росією. Це викликане нібито турботою про ветеранів та іншими "благими" намірами", - вважають в УНП.

"Україна останнім часом дзеркально повторює дії російської влади, - в РФ реабілітують сталінський режим, - у нас з'являються пам'ятники Сталіну, в РФ реабілітують радянську імперію, - в Україны вивішують червоні прапори. Північний сусід наполегливо нав'язує Україні свою політику", - заявив голова Закарпатської обласної організації УНП Іван Габор.

Він також додав, що перемога над фашизмом у Другій Світовій війні стала можливою завдяки зусиллям народів багатьох країн світу.

21 квітня Верховна рада дозволила вивішувати разом із державним українським прапором червоний прапор на День перемоги.

Водночас, Львівська обласна рада вимагає від президента Віктора Януковича ветувати закон Верховної ради про червоний прапор і заборонити використання радянської окупаційної символіки 9 травня.

Читайте також:

Одеса повернула на свій герб радянську зірку

Більшість українців готова святкувати День перемоги під прапорами СРСР

У ПР попросили не реагувати на червоний прапор "як зграя вовків"

Рада прирівняла комуністичний прапор до державного

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: