На Закарпатті СБУ викрила підпільну майстерню з виготовлення замаскованої зброї

Злочинці спеціалізувалися на виготовленні замаскованої зброї – ручок-пістолетів.

Співробітники Служби безпеки України спільно із поліцією на Закарпатті викрили підпільну майстерню з виготовлення зброї.

Про це повідомили у прес-центрі СБУ.

"Зловмисник, який спеціалізувався на виготовленні замаскованої зброї – ручок-пістолетів, облаштував незаконне виробництво у підсобному приміщенні власного будинку. Працював виключно з надійною клієнтурою під конкретне замовлення", - йдеться у повідомленні.

У відомстві зазначили, що товар виготовляли лімітованими партіями та розповсюджували через посередника.

Раніше оперативники спецслужби затримали посередника із двома ручками-пістолетами, одна з яких була споряджена та готова до стрільби.

Під час обшуку, правоохоронці вилучили обладнання, запчастини до зброї, порох, велику кількість набоїв різного калібру та гільз. У зв'язку з цим було розпочато досудове розслідування за ч. 1 ст. 263 Кримінального кодексу України.

Нагадаємо, працівники Львівської митниці зафіксували чотири випадки незаконного переміщення товарів у поштових відправленнях. Всі посилки надійшли в Україну зі США. Всі отримувачі вказувались приватними особами Київської та Івано-Франківської областей.

Під час митного огляду було виявлено цілий арсенал зброї. Зокрема, в посилках були: два стволи зі ствольною коробкою в комплекті, ствол до пістолета, три магазини до карабіна, полімерні приклади, кинджал і тесак в піхвах.

Залиште свій коментар

Наступна публікація