Останні

Більше новин

Популярні

Більше новин

Коментують

Більше новин
На Закарпатті від менінгіту померла дитина, в селі оголосили карантин

На Закарпатті від менінгіту померла дитина, в селі оголосили карантин

У лікарні нині перебуває десятеро людей.

На Закарпатті зафіксували спалах менінгіту. 8-річна дівчинка померла в лікарні, її брат - у реанімації.

Про це йдеться в сюжеті програми ТСН.19:30.

Перших хворих на менінгіт шпиталізували до обласної інфекційної лікарні ще тиждень тому - привезли їх із села Порошкове. Зараз під наглядом лікарів дев'ятеро дітей і жінка. У восьми з них діагноз підтвердили, ще двоє мають ознаки захворювання і були в контакті з хворими. Усі називають себе ромами-волохами, проживають у селі компактно.

Аби не допустити появи нових хворих, місцеву школу і дитсадок закрили на 10-денний карантин. Упродовж останніх двох днів нових випадків не зафіксували. Проте інкубаційний період недуги - 10 днів, тому медики не припиняють щоденні огляди в селі.

"Проводяться подвірні обходи з лікувальною сіткою із вимірюванням температур і кого потрібно – бактеріально обстежуть. Уже багато не буде, якщо будуть знайдені, скоріш за все – носії інфекції", - каже головний лікар Закарпатської обласної інфекційної лікарні Михайло Поляк.

Відео Спалах менінгіту на Закарпатті: восьмирічна дівчинка померла у лікарні, її брат в реанімації

Перших хворих на менінгіт шпиталізували до обласної інфекційної лікарні ще тиждень тому - привезли їх з села Порошкове. Зараз під наглядом лікарів 9 дітей і одна жінка. У 8 з них діагноз підтверджено, ще двоє мають ознаки захворювання і були у контакті з хворими. Усі  називають себе ромами-волохами, проживають у селі компактно.  

Спалах менінгіту на Закарпатті: восьмирічна дівчинка померла у лікарні, її брат в реанімації

 

Залиште свій коментар

Вибір редакції