На Закарпатті висока вода розмила декілька кілометрів доріг та підтопила села

Потужні дощі у Карпатах перетворилися на повноводну річку, яка хлинула на людські обійстя.

Закарпаття потерпає від злив – потоки води ринули з гір, повалили декілька дерев, затопили криниці, розмили людські городи і місцеві дороги, йдеться у сюжеті ТСН.19:30.

Повінь уже підтопила декілька сіл у Мукачівському районі, зокрема, на вулицях Обави, Косина та Чабина вода під час зливи піднялась на понад метр.

Як розповіли місцеві мешканці, негода спочатку вирувала високо в Карпатах. Звідти і пішли перші потоки, які перетворились в повноводну річку. І вона топила все, що траплялося на шляху.

До того ж, за словами місцевої мешканки Ганни, хвиля брудної води була такої сили, що довелося триматися за стовп, щоб течія не забрала з собою.

В Обаві вода знищила більше 4-х кілометрів доріг. У Косині – кілометр, ще стільки ж у Чабині. Щоправда, сполучення уже відновили, а також у селах попрацювала комісія, яка підраховує суму збитків від негоди. Багато хто з людей уже встигли висадити картоплю та іншу городину.

"Будем допомагати. 100 тисяч виділили з районного бюджету. Будемо намагатися виділити із обласного бюджету", - заявив перший заступник голови Мукачівської РДА Андрій Домканич.

Зараз люди розчищають стічні канави та колодязі від сміття, яке нанесла висока вода, і переконують, що зливи все частіше перетворюються на природні катаклізми через масову вирубку лісів.

Кореспондент ТСН Олександр Привалов.

Закарпаття потерпає від злив

Підтопило кілька сіл у Мукачівському районі. Потоки води ринули з гір, розмили  людські городи , затопили криниці. Хвиля повалила кілька дерев і розмила місцеві дороги. 

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: