Останні

Більше новин

Популярні

Більше новин

Коментують

Більше новин
На Закарпатті з початку року зареєстровано понад 200 хворих на кір

70% тих, хто захворів, не мають щеплень.

З початку 2018 року на Закарпатті зареєстровано 242 випадки захворювання на кір.

Про це повідомляє Закарпаття онлайн з посиланням на завідувача відділу епіднагляду (спостереження) та профілактики інфекційних захворювань Вікторію Тимчик.

За її словами, 70% тих, хто хворіє кором, не мають щеплень, і інфекція інтенсивно поширюється серед не щеплених осіб.

Найбільше хворіють кором в Ужгородському, Тячівському, Виноградівському районах та Ужгороді.

Раніше повідомлялося, що кількість, людей які захворіли на кір, збільшилася в 70 разів порівняно з минулим роком, але епідемії захворювання немає. Про це повідомили у Міністерстві охорони здоров'я. За 10 місяців на кір захворіли 2 381 особа. Найбільше хворих у Західних областях України. В Одеській області двоє дітей померли від ускладнень. Так, в Івано-Франківській області захворіли 877 осіб, у Закарпатській – 265, Львівській – 61, Тернопільській – 96, Одеській – 767. В інших регіонах реєструвалися поодинокі випадки, крім Луганщини.

Також відповідаючи на уточнення журналістів про те, чи йдеться зараз про епідемію кору, Супрун сказала: “Ні, епідемії немає”.

Вона також наголосила, що в Україні слід вийти на рівень більше 95% щеплень від кору. До того ж, додала, на сьогодні усі області забезпечені необхідними вакцинами.

ВідеоЩо варто знати про кір: симптоми, динаміка та ускладнення хвороби

Кір легко передається від людини до людини, поширюється при кашлі, тісних особистих контактах. Вірус залишається активним і живе у повітрі або на інфікованих поверхнях протягом двох годин. Спочатку хворий відчуває ознаки звичайної застуди: нежить, підвищення температури, кашель, приблизно через тиждень з’являється висип (спочатку на голові, далі – на верхній та нижній частинах тулуба). Серед ускладнень, які викликає кір, – ураження нервової системи - енцефаліт, втрата зору, отит та пневмонія.

Що варто знати про кір: симптоми, динаміка та ускладнення хвороби

 

Залиште свій коментар

Вибір редакції