На Закарпатті з вивісок "Сбербанка России" приберуть назву країни-агресора

Відбудеться частковий демонтаж вивісок фінансових установ.

Голова Закарпатської обласної державної адміністрації Геннадій Москаль підписав розпорядження про демонтаж на будівлях закарпатських відділень "Сбербанка России" назву країни-агресора. 

Про це повідомляє прес-служба очільника області.

"Незважаючи на те, що Росія окупувала Крим і веде бойові дії проти України на Донбасі, в Закарпатській області назва країни-агресора досі вільно красується на вивісках "Сбербанка России". Тому в п'ятницю, 11 березня, голова облдержадміністрації Геннадій Москаль підписав розпорядження про частковий демонтаж таких вивісок", - зазначили у прес-службі.

Міському голові Ужгорода Богдану Андріїву рекомендовано демонтувати з вивісок "Сбербанк России" в ужгородських відділеннях установи назву країни-агресора, залишивши слово "Сбербанк".

Аналогічні дії рекомендовано зробити міському голові Мукачевого Андрію Балозі.

Згідно з повідомленням, у Закарпатській області є тільки три відділення "Сбербанка России" – два в Ужгороді і одне в Мукачевому.

Раніше український державний банк "Ощадбанк" подав позов до Господарського суду м. Києва проти "Сбербанку Росії". Причина спору – перейменування його української "дочки" із "Сбербанк Росії" та "Сбербанк"."Ощадбанк" наголошує, що має виключні права на використання торгової марки "Сбербанк" на території України й вимагає чергового перейменування.

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: