На Закарпатті закрили центр утримання нелегалів

Пункт тимчасового утримання нелегальних мігрантів, що у Павшино Закарпатської області, буде ліквідовано до кінця цього року.

Розформування відбувається згідно з постановою Кабміну та розпорядженням Держприкордонслужби. Як пояснюють прикордонники, пункт утримання у Павшино не відповідає міжнародним стандартам, а його переобладнання вимагає великих капіталовкладень. Та й територія належить місцевій громаді. На закритті пункту наполягали місцеві депутати та неурядові організації, що опікуються питаннями прав нелегальних мігрантів.

Пункт у Павшино розраховано на три сотні осіб, зараз там залишається близько ста нелегальних мігрантів. Решту, згідно з графіком держприкордонслужби західного регіону, видворено, або перевезено в новостворені центри тримання нелегалів, що на Волині та у Чернігові. Тепер ними опікується відповідний підрозділ міліції.

Нелегали, які ще залишаються у Павшино, проходять процес встановлення особи, зауважив керівник прес-служби держприкордонслужби західного регіону Володимир Шеремет. Переважно це громадяни Пакистану та Індії. Примусове видворення одного нелегального мігранта обходиться державі у понад півтисячі американських доларів включно з квитком на літак, наприклад до Пакистану.

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: