В одного з митників знайшли банківські договори про знаходження на рахунках сотні тисяч доларів та євро. 

На Закарпатті силовики затримали двох митників-хабарників.

Про це інформує сайт Нацполіції.

Правоохоронці задокументували злочинну схему систематичного одержання хабарів службовими особами пункту пропуску "Вилок" Закарпатської митниці.

Гроші вимагали за ввезення на територію України товарів та агрегатів до транспортних засобів без належного митного оформлення.

Правоохоронці встановили, що здирництвом займаються начальник однієї з змін та інспектор митного пункту. Від приватного підприємця вони вимагали тисячу доларів США за ввезення товарів без їх митного оформлення. Одного із митників правоохоронці затримали на службі під час одержання чергової частини хабара - 400 доларів США. Раніше був зафіксований факт одержання ними 200 доларів США. Під час проведення обшуків було вилучено паспорти іноземної держави на їх ім'я. Також в одного з них були виявлені договори про наявність депозитних рахунків в іноземному та вітчизняному банках. На їх рахунках розміщувалось та розміщується сотні тисяч євро та доларів. Також правоохоронці вилучили кошти, які були виявлені під час обшуку. Зокрема, 8,4 тисячі доларів США, 122 тисячі форентів, понад 700 євро.

Нині один із митників затриманий у порядку статті 208 Кримінального процесуального України.

Досудове розслідування провадиться за ст. 368 (Прийняття пропозиції, обіцянки або одержання неправомірної вигоди службовою особою) Кримінального кодексу України.

Нагадаємо, раніше у Києві арбітражного керівника упіймали на хабарі в понад мільйон гривень. Йому загрожує до 12 років ув'язнення.

Залиште свій коментар