Останні

Більше новин

Популярні

Більше новин

Коментують

Більше новин
На Закарпатті затримали нелегалів у одязі проти тепловізорів і дерев’яних ратицях

Організував таку "переправу" місцевий мешканець.

Група нелегалів у Закарпатті намагалась перетнути україно-угорський кордон, йдеться в ТСН.12.00.

Дванадцятьох людей, які не мали документів, затримали за 300 метрів від кордону - вони прямували до Угорщини. Нелегали заяили, що вони громадяни В’єтнаму. До подорожі були добре підготовані. Мали спальні мішки, а також спеціальні камуфляжні плащі, які відбивають тепло і непомітні у тепловізорі. Щоб їх не знайшли по слідах, на ноги вдягли муляжі копит диких тварин.

Нині усіх помістили у тимчасовий пункт тримання. Згодом прикордонники затримали і ймовірного організатора переправи. Це 26-річний житель Берегового.

У жовтні у Великій Британії знайшли вантажівку із майже 40 людськими тілами. Серед трупів можуть бути громадяни В'єтнаму. Ті, за словами земляків, нібито вирушили до Європи у пошуках кращого життя і після цього з ними втратили зв'язок. Тим часом британська поліція вже затримала 8 підозрюваних у справі. Арештовані можуть бути причетні до нелегального перевезення людей. 

 

Відео Прикордонники затримали 12 людей, які нелегального намагались потрапити до Угорщини

Нелегали заявили, що вони громадяни В'єтнаму. До подорожі були добре підготовані. Мали спальні мішки, а також спеціальні камуфляжні плащі, які відбивають тепло і непомітні у тепловізорі. Щоб їх не знайшли по слідах, на ноги вдягли муляжі копит диких тварин.

Прикордонники затримали 12 людей, які нелегального намагались потрапити до Угорщини

Залиште свій коментар

Вибір редакції