Останні

Більше новин

Популярні

Більше новин

Коментують

Більше новин

За свою дитину вона хотіла отримати 2,5 тисячі доларів.

У п’ятницю, 3 серпня. близько 21:15, у Мукачеві Закарпатської області затримали жінку, яка намагалася продати свого 3-річного сина.

Про це повідомляє Національна поліція України.

Правоохоронці дізналися, що 39-річна мукачевка підшукала покупців та домовилася за 2,5 тисячі доларів віддати свою дитину для жебракування. Жінку викририли у момент передачі дитини і затримали.

У спецоперації брали участь поліцейський відділ боротьби зі злочинами, пов’язаними з торгівлею людьми, і співробітники управління КОРД.

Відкрито кримінальне провадження за статтею про торгівлю людьми.  Горе-матері загрожує до 15 років позбавлення волі. Слідство у справі триває.

Нагадаємо, 30 липня поліція затримала 27-річного уродженця Закарпатської області, який за 100 тисяч гривень продав свого сина. Дитині усього сім місяців. 

ВідеоПонад 200 тисяч українців стали жертвами торгівлі людьми за 27 років

Їхні історії писали не сценаристи, але досить часто нагадують фільми жахів. Понад двісті тисяч співвітчизників, і це лише офіційна статистика, побували у рабстві. А люди насправді шукали собі кращу долю. Сьогодні по всьому світові згадують жертв торгівлі людьми. 

Понад 200 тисяч українців стали жертвами торгівлі людьми за 27 років

 

Залиште свій коментар

Вибір редакції