Останні

Більше новин

Популярні

Більше новин

Коментують

Більше новин
На Закарпатті зі школи для нацменшин було знято прапор Угорщини

За словами свідків, це зробили представники СБУ.

У селищі Соломоново, що на Закарпатті, стався прикрий інцедент. Зі стіни школи, де навчаються угорські діти, було знято угорського прапора, пише інтернет-газета karpataljalap.

Як повідомляється, 3 жовтня до школи навідалися троє невідомих осіб, що представилися співробітниками СБУ. Саме вони, за даними місцевого угорськомовного видання, і зняли прапора та написаний текст гімну Угорщини. А ще раніше, у травні, вони приходили до школи з перевіркою щодо «поширення сепаратистських ідей деякими викладачами».

За словами голови Ужгородської районної организаціі "Товариства угорської культури Закарпаття" Лівії Балог, законами України передбачено використання у громадських місцях символіки національних меньшин. Отже організація планує подати скаргу на дії невідомих осіб до правоохоронних органів.

 Своєю чергою видання уточнює, що знятий прапор не був угорським, а належав Австро-Угорщини, до складу якої колись входив закарпатський регіон.

Нагадаємо, що днями було затримано декількох членів злочинної банди, які вже зізналися в організації вибуху на вулиці Грушевського на День Незалежності, замаху на американське посольство у Києві, підриві польського консульства у Луцьку та ще декількох злочинах.

ВідеоЯк Угорщина “підігріває” сепаратизм на Закарпатті

Залиште свій коментар

Вибір редакції