На залізничному вокзалі Києва вивісили розклад експреса до аеропорту "Бориспіль"

Останні

Більше новин

Популярні

Більше новин

Коментують

Більше новин

Він курсуватиме цілодобово.

"Укрзалізниця" вивісила на центральному залізничному вокзалі міста Києва розклад руху експреса до аеропорту "Бориспіль".

Про це повідомляє "Центр транспортних стратегій".

Згідно з цим розкладом, час прибуття вказано лише на центральному вокзалі Києва, станції "Дарниця" та аеропорту "Бориспіль". Раніше повідомлялось, що експрес зупинятиметься ще й на станції "Видубичі", однак у розкладі цього не вказано.

У прес-службі "Південно-західної залізниці" розповіли ТСН.ua, що, найімовірніше, на "Видубичах" експрес не зупинятиметься. Цю інформацію підтверджують також і джерела ТСН.ua.

Старт запуску експреса запланований на 30 листопада. Перший потяг вирушатиме з київського вокзала о 00:08, а останній – о 22:52. Із аеропорту "Бориспіль" - перший о 00:48, останній о 23:47.

Вночі інтервал між потягами становитиме одну годину, а вдень та години пік – від 25 до 55 хвилин. Загалом поїздка до аеропорту займатиме близько 40 хвилин.

розклад експреса на "Бориспіль"
Центр транспортних стратегій

Нагадаємо, залізничне сполучення між Києвом та аеропортом "Бориспіль" запустять у листопаді 2018 року. Дістатися до "Борисполя" можна буде за півгодини, а коштуватиме квиток 80 гривень.

ВідеоЕкспрес до "Борисполя" будують з випередженням графіка і економією у понад 100 мільйонів гривень, - Гройсман

Колії для залізничного експресу з Києва до аеропорту Бориспіль вже кладуть поруч із летовищем. Майже наполовину сполучення вже готове. Будівництво залізничної гілки йде з випередженням графіка і навіть з економією у понад сто мільйонів гривень. Про це заявив прем'єр-міністр Володимир Гройсман. Перший потяг рушить вже першого грудня цього року. Із центрального залізничного вокзалу Києва до аеропорту він дістанеться всього за сорок хвилин. Потяг, обіцяють, буде не дорожчим за автобусний експрес до Борисполя. 

Експрес до "Борисполя" будують з випередженням графіка і економією у понад 100 мільйонів гривень, - Гройсман

Залиште свій коментар

Вибір редакції