Останні

Більше новин

Популярні

Більше новин

Коментують

Більше новин
На Запоріжжі через порушення прав ув'язнених закрили ізолятор

Порушення в ізоляторі виявили під час прокурорської перевірки.

У місті Василівка через невідповідність вимогам утримання в’язнів закрили ізолятор тимчасового тримання Національної поліції.

Про це повідомили у прес-службі прокуратури Запорізької області.

"Умови тримання ув’язнених у ІТТ не відповідають вимогам національного законодавства та європейським стандартам, унаслідок чого начальнику ГУ НП підготовлено вказівку щодо припинення роботи ізолятора до повного усунення порушень", - йдеться у повідомленні.

ізолятор запоріжжя
Прокуратура Запорізької області

Як зазначається, 30 жовтня ізолятор із робочим візитом відвідав прокурор Запорізької області Валерій Романов, який провів особистий прийом в’язнів та перевірив матеріально-побутовий стан ізолятора, а також медико-санітарне забезпечення осіб, які у ньому тримаються.

Нагадаємо, раніше на умовах анонімності, ТСН.ua поспілкувався з в’язнями, які перебували в Лук'янівському та Одеському СІЗО та дізналися про їхнє житя в слідчих ізоляторах. В'язні розповіли про масштабний обіг наркотиків, корупцію, побиття і навіть вбивства. Дедалі частіше українські слідчі ізолятори стають більш схожими на бізнес-осередки, ніж на установи виконання покарання.

Залиште свій коментар

Вибір редакції