На Запоріжжі через спалах ГРВІ школи пішли на карантин

На Запоріжжі через спалах ГРВІ школи пішли на карантин

Фото: Київенерго

Також припинено навчальний процес у дошкільних закладах.

У Запорізькій області через зростання захворюваності на ГРВІ припинено роботу всіх шкіл і дитячих садків Бердянська, а також десятків закладів Запоріжжя і регіону.

Про це повідомили у пресслужбі Запорізького обласного лабораторного центру МОЗ України.

"Станом на 23 січня питома вага відсутніх через хворобу учнів загальноосвітніх шкіл області порівняно з минулим тижнем зросла з 5,8% до 8,4%, зокрема через ГРВІ відсутні 6,3% учнів (минулого тижня було 4,3%). Через високий рівень захворюваності учнів на ГРВІ 24 січня на засіданні комісії з питань ТБНС м. Бердянська ухвалено рішення про тимчасове припинення функціонування шкіл та позашкільних закладів від 25 січня до 31 січня 2020 року", - йдеться у повідомленні.

Як зазначили в облцентрі, йдеться про школи Бердянська, Тимошівську ЗОШ Михайлівського району, Молочанську ЗОШ Токмацького району, Новоолексіївський НВК Приморського району та Владівську ЗОШ Чернігівського району.

У стаціонарах житомирської і тернопільської лікарні не вистачає місць для всіх хворих на грип

У стаціонарах житомирської і тернопільської лікарні не вистачає місць для всіх хворих на грип

Також за наказами керівників територіальних відділів освіти (31 наказ ТВО) частково припинено навчальний процес в 51 класі 27 шкіл області, з них: 23 навчальні заклади м. Запоріжжя, а також школи Василівського, Вільнянського, Запорізького та Чернігівського районів.

"У дошкільних навчальних закладах питома вага відсутніх через хворобу дітей цього тижня становить 7% (проти 6,3% відсутніх дітей минулого тижня), зокрема через ГРВІ відсутні 5% дітей (минулого тижня було 4,5%). Через високий рівень захворюваності дітей на ГРВІ загалом в 7 закладах дошкільної освіти області припинено функціонування 8 групових осередків (зокрема ДНЗ №14 (2 групи) та по одній групі в ДНЗ №244, №282, №235, №286 та №229 м. Запоріжжя, а також дошкільна група Хмельницького НВК Чернігівського району)", - додали у центрі.

Нагадаємо, раніше у навчальних закладах Тернопільської, Донецької та Кіровоградської областей через захворюваність на грип і ГРВІ дітей також відправили на карантин.

Згодом до них також долучилися школи Житомира.

Повʼязані теми:

Стаття з добірки новин:
Виховання дітей
Наступна публікація