На Запоріжжі дітей оздоровлювали у приміщенні із дірявим дахом та черв'яками під матрацами

Дата публікації
Перегляди
1703
Поділитись:
WhatsApp
Viber
На Запоріжжі дітей оздоровлювали у приміщенні із дірявим дахом та черв'яками під матрацами

Дітей із Волині під тиском батьків перевезли до іншого табору

В Україні розгорівся черговий скандал із оздоровленням дітей-чорнобильців.

На Запоріжжі замість обіцяного санаторію кількасот дітей з усієї України поселили у старі приміщення з брудною постіллю та дірявим дахом. Першими на сполох забили батьки школярів із Волині. Люди взяли в облогу місцеву адміністрацію і буквально змусили посадовців переселити дітей до нормальної оздоровниці, — йдеться в сюжеті ТСН.19:30.

Майже два дні батьки тримали в облозі будівлю районної влади. Розповіли, що замість обіцяного відпочинку їхні діти потрапили у справжній концтабір. У ньому протікав дах, були мокрі подушки, під матрацами повзали черв'яки, не було води.

Замість обіцяного санаторію діти потрапили у звичайний табір радянських часів. Загальні рукомийники, гучномовці, навіть книжки тут – ще 70-х років. Так само практично не змінились і умови проживання: розбиті вікна, жахливі санвузли та питна вода за власні гроші. А ще – порвані та брудні матраци і постіль, яку важко назвати білизною. Дітям не давали ковдр і вони мерзли вночі. Навіть помитися не можна, тому що загону з 30 дітей на душ виділяли лише 20 хвилин тричі на тиждень.

Після скандалу до корпусів масово зігнали працівників, щоб ті якнайшвидше взялися ліквідувати недоліки. Але загальну ситуацію це навряд чи змінить, переконані навіть власники оздоровчого закладу.

Волинські чиновники стверджують, що самі приголомшені умовами, у які потрапили діти. Санаторії, де чорнобильські діти мають набратися здоров'я, обирали у столиці.

Табір зараз перевіряє прокуратура, відкрите кримінальне провадження. Окрім недоліків у санітарній сфері, уже з'ясовано, що замість 420 дітей у цих стінах перебувало на кількадесят школярів більше.

Волинських дітей таки перевезли до іншої оздоровниці. Малеча каже, що із пекла вони потрапили до раю. Інші залишатимуться на старому місці до завершення строку путівок.

Нагадаємо, що у Криму старі дитячі санаторії навмисне банкрутують багатії, щоб збудувати собі палаци

Раніше повідомлялося про те, що у Криму дітей заселяють в аварійні санаторії із гарячою водою двічі на тиждень

Кореспонденти ТСН Яків Носков, Сніжана Шевчук.

На Запоріжжі відбувся скандал з оздоровленням дітей-чорнобильців

На Запоріжжі відбувся скандал з оздоровленням дітей-чорнобильців
Наступна публікація