Останні

Більше новин

Популярні

Більше новин

Коментують

Більше новин
На Запоріжжі із закинутої копальні витягли труп

Рятувальники підняли тіло з 50-метрової глибини.

У селищі міського типу Степногірськ Васильківського району Запорізької області на території шахти, що не діє, виявили тіло людини. Як повідомляє прес-служба ДСНС, піднімати труп на поверхню довелося працівникам воєнізованого гірничорятувального загону.

"На поверхні води затопленого стволу, довжиною 100 метрів, на 50-метровій глибині було виявлено мертве тіло людини. Гірничорятувальники отримали завдання підняти тіло постраждалого на поверхню за допомогою альпіністського спорядження", - повідомляють у службі. Помічник командира відділення Віталій Захаров спустився в шахту та періодично проводив заміри повітря експрес-аналізом. Через 20 хвилин після початку операції він дістався тіла, ще через 44 хвилини загиблого підняли на поверхню.

У відомстві попередньо називають загибель людини нещасним випадком. Тіло передали працівникам поліції, котрі й з’ясують усі обставини трагедії та дадуть належну кваліфікацію цій смерті.

Місяць тому в Одеській області в лісосмузі біля траси Тарутине-Березине знайшли понівечений труп невідомого чоловіка. Тіло молодого чоловіка віком 25-35 років було сильно обгризене тваринами.

Залиште свій коментар

Вибір редакції